Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbul kiralık daire yardımı

senko

Öne çıkan mesajlar

di said:

Gokturk mu ? Aradigin luks evi orda mi buldun ? AHAHAHAHAHAHAH.

Gokturk bildigin kenar mahalle lan. Daha buyukce, daha planli gecekondu memleketi. Bunca zaman cizdigin tum o "zenginim, param var, luks yasarim hic acimam" imajini yerle bir ettin Utku. Sevsen toparlanmaz su vakitten sonra.

evet kemer country gecekondu mahallesi oluyor, grazie.
Sosyal ağlarda paylaş

Harir said:

flora mı?Ben de hemen onu arkasındayım sdf

sdf flora'nın aidatı benim kiram kadar lan sdf

diğer yanında :)

yalnız feci yakınmışız birbirimize balkonadn bağrışarak haberleşiriz artık. Bi boş zamanında gezdirirsin beni ataşehirde :)
Sosyal ağlarda paylaş

Joscelin de ümraniye tarafında işe gidiyor, servisi var, Beşiktaş merkez'den 1 saat falan sürüyormuş. 2+1 ve kirası 900'dü sanırsam, düz ev gayet.

Beşiktaş'ı tavsiye ederim ben her şekil, orada büyüdügüm için nezihliğine şahitlik ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat uzak ya, onun trafiğiydi karda kışta yağmuruydu şusuydu busuydu derken 1.30lara varır zaten,
bide bende salak bi durum var böyle yolda çok vakit harcayınca enerjim çekiliyormuş gibi oluyorum, zamanında dershane ev arası 45dakkaydı benim işkencelerin en büyüğünü çekmiştim. Varınca ambele oluyordum zaten.

şimdi 10dakka da gider gelirim kafam rahat olur. ha beşiktaşın mis gibi ortamı var tabi, ataşehire göre.
Sosyal ağlarda paylaş

senko, abi ama servisin var.
servis kendi araban olmasından da toplu taşımadan da iyi.

Beşiktaştaydı evim, kartala gidioudm işte sizin servislerle
1 saat falan sürüodu. Ama sabah biniodum, eğer bizimkiler varsa muabbet yoksa uyku. Kafan rahat, geç kaldım ettim yok trafik var abo yok rahatsın yani.

Dönüşde aynı şekilde.

bjk demek bütçene destek demek, ulaşım parası vs ödemiosun, insanların haftada 1 geldiği yerde akşam iş çıkışı gidip oturuosun falan.

haftasonlarından bahsetmiorm bile
Sosyal ağlarda paylaş

9 sayfa okumadim da atasehir harika bir yer ya. Sessiz, sakin, sehirden -gorece- uzak, ulasimi kolay, ufak bi yer olmasina ragmen her sey de var. Yani deseler ki nerede yasamak istesen dusunmeden atasehir derim ben. Cok fazla gece hayatin yoksa, disari cikmayi cok sevmiyorsan direk atasehir ya. Oturup kahve icecek yer de var, yuruyus yapacagin alan da var. Daha ne isteyim yani.

Gezerim tozarim diyorsan avrupada oturmak daha iyi tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...