Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbul kiralık daire yardımı

senko

Öne çıkan mesajlar

bodrum daıre olursa (da pencerelerı buyuk gunes alır abuk subuk bı daıre degıl yanı ) 650 ye 2+1 merkezı sıstem kı kısın fena sıcak oluyor goztepe merdıvenkoyde ozel goztepe hst nın yanında daıre var dusunursen.Yanı Dı nın anlattıgı yere 5-10 dakıka mesafede

4 dakıka mesafeden umranıye mınıbusu , asagı yurusen kadıkoy pendık +anadolunun cogu yerıne otobus . yukarı yurursen fıkırtepe kadıkoy mınıbusu olan bı yerde..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi geldim eve
tuttuk evi
batı ataşehirde simpaş evlerinin biraz ilersinde tuttuk, sitenin adını hatırlayamıyorum ama havuzudur aşşağıda spor kompleksidir güvenliğidir var, fena olmayan bir site. yeni yapılmış zaten eşyalar dolaplar yepisyeni full parke birde ev.

inş hayırlı olur bakalım.

pzt bi daha gidip elektriktir doğalgazdır zımbırtılarını halledecem...
Sosyal ağlarda paylaş

Ah abi keşke önceden görseydim, Ataşehir baya rezil bir yer. Aracın olsa da haftasonu toplu taşımayla bişeyler içmeye gitmek falan işkence olur. Ben her gün gidiyorum Ümraniye tarafına Göztepe tarafından, yaklaşık 20-30 dakika sürüyor arabayla. Bağdat caddesine 5 dakikada yürüyorum, her yere toplu taşımam var 1250tl kira veriyoruz 2 kişi 120 metre kare 2+1 eve.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

oo hayırlı ugurlu olsun, kaça tuttun?

900e tuttuk, 100de aidatı var...

xae abi ilk dediğin taraflara baktıydık ama ordaki evler aşırı eski birde kötüler hakketen, 1200e hemen fener stadının yanında fln bulduyduk mesela yeri çok güzel ama içleri berbattı evlerin.

ataşehirden ulaşım zor kadıköye fln ama artık çekicez onu da.

istanbul öyle bi yerki ulaşım rahat olsun dersen evler kötü oluyor evler yeni olsun dersen ulaşım eziyet oluyor...
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Ah abi keşke önceden görseydim, Ataşehir baya rezil bir yer. Aracın olsa da haftasonu toplu taşımayla bişeyler içmeye gitmek falan işkence olur. Ben her gün gidiyorum Ümraniye tarafına Göztepe tarafından, yaklaşık 20-30 dakika sürüyor arabayla. Bağdat caddesine 5 dakikada yürüyorum, her yere toplu taşımam var 1250tl kira veriyoruz 2 kişi 120 metre kare 2+1 eve.

Gorsen de degismicekmis abi zira soyledik rezil diye onceden.
Sosyal ağlarda paylaş

kalacak yerin yoksa beşiktaş'ta 2-3 gün misafir edebilirim seni =)

ben de yeni ev'liyim, bi sevindiriklik var böyle misafirim gelse de iş çıksa diye aranıyorum hehe

ben bu tarafta ev ararken ataşehir'de kaldım kuzenimde, 1.30 saat falan sürüyodu yol8-)

adam tutmuş lan evi! hayırlı olsun o zaman, gene de beklerim ama :D
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Suark said:

oo hayırlı ugurlu olsun, kaça tuttun?

900e tuttuk, 100de aidatı var...

xae abi ilk dediğin taraflara baktıydık ama ordaki evler aşırı eski birde kötüler hakketen, 1200e hemen fener stadının yanında fln bulduyduk mesela yeri çok güzel ama içleri berbattı evlerin.

ataşehirden ulaşım zor kadıköye fln ama artık çekicez onu da.

istanbul öyle bi yerki ulaşım rahat olsun dersen evler kötü oluyor evler yeni olsun dersen ulaşım eziyet oluyor...

Birader soyledigimiz yere bakmamissinki. Stadin orasi nereee, Goztepe nere.

Al bak bu da 1200; http://www.hurriyetemlak.com/konut-kiralik/istanbul-kadikoy-merdivenkoy-emlakcidan-apartman_dairesi/detay?sParam=E4MKbKh6Tvs=&list=1&new=1
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

eheh di sende haklısın da bağdat caddesi taraflarında iyi ev isteyince 2kdan açıyorlar kapıyı...

bu arada evden işe 10dakika sürüyor otobüsle, öyle bi güzelliği var

Yok abi öyle bir şey adam akıllı bakmamışsınız, tertemiz eve çıktık biz adam herşeyini sıfırdan yapmış, mis gibi apartman devasa otopark bahçe yeşillik ağaçlar felang.

Neyse abi hayırlı olsun, 1 senenizi doldurunca kaçın ama bence daha şehir daha sosyal hayatı olan bir yerlere.
Sosyal ağlarda paylaş

ümranie de, ters kaldı herhalde oraya.

nese bıraz yasayınca tasınır ordan
"ya işe uzak yakın olsun önemli deil, eski de olabilir" demeye başlcak bi sure sonra =)

bostancı izmire çok benzer bu arada, o yüzden sevmem orayı.
Tadına varabilisen, dönmek bile istemiceksin ( ben senede 1 kere falan gidiorm eve, öle diim ).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...