Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbul kiralık daire yardımı

senko

Öne çıkan mesajlar

ya ben ev bakıoken en ucuz merkezi yerlerden biri modaydı. Evler güzel olabilir, nezih olabilir ama ulaşım berbat.
Mesela, dünyanın en dandik evleri mecidiyeköyde ama ahıra dünya para veriosun, neden? ulaşım yüzünden.

500-600 civarı 1+1 ler bulmuştum o zamanlar bisürü orada.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ya ben ev bakıoken en ucuz merkezi yerlerden biri modaydı. Evler güzel olabilir, nezih olabilir ama ulaşım berbat.
Mesela, dünyanın en dandik evleri mecidiyeköyde ama ahıra dünya para veriosun, neden? ulaşım yüzünden.

500-600 civarı 1+1 ler bulmuştum o zamanlar bisürü orada.

abi yanlış yer hakkında mı konuşuyoz?
5 dakka yürüyüp kadıköy rıhtıma indiğin moda di mi bu
hane otobüs tranway motor gemi minübüs dolmuş 10 dakka daha yürürsen banliyö tren ve 2 seneye metro olan kadıköy rıhtım?
Sosyal ağlarda paylaş

abi nasıl 2 vesait?

ayrıca moda istanbulun en güzel yerlerinden birisi bence
otopark sorunu olmasa yaşanıcak en güzel yer

üstüne para versen mesela ben mecidiyeköyde oturmam

rıhtıma iniyosun her yere tek araç?
rıhtım ereç ikinci araçsa mecidiyeköyde oturunca direk caddede mi oturuyosun derler
Sosyal ağlarda paylaş

abi kadıköye yürümen gerekmiyor mu? veya tramvay yapman gerekmiyor mu?
kışı düşünsene, bi 10-20 dakka yürücen di nin dediği gibi. Veya tramvaya binicen, ona sebep 2 vesait.

Ortaköy gibi, orasıda güzel yer ama ulaşım pert.

Mecidiyeköy konusunda katılıyorum. oturulmaz ordada, herşey hemen önünde ya hu :). aynı şey değil yani.

Bu arada ben 850 çok az veriomuşum bakındım kiralara da o eve, üh yani. Napıonz abi bu kadar. geçen sene 3+1 sıfır yaklaşık 110m2 ev bulmuştum serencebeyin üstünde boğaza nazır ev. 1500 liraydı. Yoga kursu yaptılar orayı
Sosyal ağlarda paylaş

neden o kadar kira veriyorum soyle diyim kucutke olsa ici yapılmıs bir daire. mutfagı banyosu falan duzgun, çok güzel ve buyukce bir bahcesi var binanın arkasında oldugu için sessiz biryer yazın acaip rakı keyfi oluyor bahcede :) is yerim sishanede 15 dk yuruyup karakoy vapuruna binip uyuyarak ise gidiyorum resmen :) barlar sokagının 2 sokak yukarısındayım istedigim zaman cıkıp iciyorum vs. merkezi bir yer oldugu için aradıgım herseyi bulabiliyorum. + lar saymakla bitmez. en buyuk + da adam gibi insanların yasadıgı biryer olması.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

güzelde işte ulaşım eksik ondan ucuz olmalı. Pazarlık yapamıonuz siz ondan sonra evler çok pahalı.

adam boşuna dememiş, bi ürünün fiyatını çok yükseltirsen o onun değeri olmaya başlar die

abi ulaşım nesi az anlamış deilim
ulaşım dediğin ne
karaköye eminönüne beşiktaşa vapur var
üsküdara motor var
taksime şişliye dolmuş var
pendiğe kartala fikirtepeye dudulluya libadiyeye minübüs var
istanbulun her yerine otobüs var
?
daha ne olcak
Sosyal ağlarda paylaş

evin kapısındna alıp evin kapısına bırakan araç çoğu yerde yok ki
mecidiyeköyde oturuyorum diyip vergi dairesinin yada gayrettepe karakolunun orda oturan insanlar var
neymiş ulaşım kolaymış
adam mecidiyeköy meydana taksi olmassa yokuştan cıkamıyo
aynı hesap eahuae

ha mesela benim evin onunden 24 saat minibus var kadikoye taksimede dolmuş var o cillop bi oluşum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...