Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Revenge (2011) - ABC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Oha lan yeni gördüm konuyu olm dizi çekim halindeyken irc de muhabbetini geçirdik zaten benim ferronun koltuk beren kalçası görecek diye :)

2.500 euroya verdim aracı 1 günlüğüne plakayı kapatacaklarını söylemişlerdi plaka bastırmayı unuttukları için kapamadı şerefsizler.

Bunun üstüne aracı satıp 458 italia aldım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Oha lan yeni gördüm konuyu olm dizi çekim halindeyken irc de muhabbetini geçirdik zaten benim ferronun koltuk beren kalçası görecek diye :)

2.500 euroya verdim aracı 1 günlüğüne plakayı kapatacaklarını söylemişlerdi plaka bastırmayı unuttukları için kapamadı şerefsizler.

Ustam böyle zengin olmak nasıl bir duygu biraz anlatır mısın. Onu aldım sonra sattım başka aldım falan diyince benim 800 liraya tablet alırken kasada 35 kere lan acaba almasam mı zor gelicek şimdi falan demelerim aklıma geliyo üzülüyorum :/
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

hee... hee...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben inanmıyorum ya, en fazla lüks araç kiralamada çalışıyordur. Ferrarisi, Maseratisi, GTRı olan adam eşine Mini alır mı, üstüne bir de çok dikkat çekmeyi, insanlari komplekse sokmayı sevmiyorum diye eşinin arabasından inmiyor. Hani şurda en ufak bir araba vb. konusu geçer geçmez hemen damlayıp benimde Ferrarim var işte, acaip zenginim temalı mesajlar atmasa belki azıcık yicez ama o da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

valla sekonun zenginliğe inanıyorum ama dizide plaka gözüktü diye sattım demesi bana da biraz saçma geldi

Olm cidden öyle lan. 458 siparişi vermiştim bir galeri f430 için beni darlıyordu zaten daha fazla tutara satarım diye bekliyordum mayıs ayını falan.

Havalar şekillenince supersportların satışı çok artıyor. plaka olayından sonra direk galeriye verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Ben inanmıyorum ya, en fazla lüks araç kiralamada çalışıyordur. Ferrarisi, Maseratisi, GTRı olan adam eşine Mini alır mı, üstüne bir de çok dikkat çekmeyi, insanlari komplekse sokmayı sevmiyorum diye eşinin arabasından inmiyor. Hani şurda en ufak bir araba vb. konusu geçer geçmez hemen damlayıp benimde Ferrarim var işte, acaip zenginim temalı mesajlar atmasa belki azıcık yicez ama o da yok.

O mini dediğin araba kusura bakma ama 2012 model mini cooper s jcw ve 0 aldım fiyatıda 92.000 tl idi. Uzun araca binmek istemeyen ve mini fanatiği olan bir eşe yok lan sana porche alalım çocuğu ananı falan sağ koltukta üst üste oturtursun mu demeliyim. Ayrıca ben araçları kendi zevkim için alırım gösteriş değil. İçimde kalmasın bunada binecem derim. Karıma almak zorunda değilim bu olasılığıda unutma.

Abi neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum :) Eğer heycanlı bişeyler arıyorsanız başka şeylerle uğraşın bana bulaşmayın pis fakirler.

He bu arada kiralamada çalışıyorum ve geceleri araçları kaçırıp otobanlarda yarışıyorum. azcık beyin olsa doğruluğa ulaşacaksınız drama çevirmeyeceksiniz burada

http://www.youtube.com/watch?v=AUK3DT09Miw
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen her konuda böyle aşırı çıkışların var, devamli insanlara fakirler vs. yazıp duruyorsun, daha da yetemeyince aynı fotoğrafları, aynı videoları koyup koyup, üstüne hakaret etmeye başlıyorsun. Şunlar bile yetiyor karakterini göstermeye aslında, en azından zenginim ama bir o kadar arkadaş canlısıyım, samimiyim, kompleksizim söylemlerinin masaldan ibaret olduğunu gösteriyor. Bir yüz verdiler sana burda işin suyunu çıkardın, terbiyeli ol biraz, hakaret etme.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Hemen her konuda böyle aşırı çıkışların var, devamli insanlara fakirler vs. yazıp duruyorsun, daha da yetemeyince aynı fotoğrafları, aynı videoları koyup koyup, üstüne hakaret etmeye başlıyorsun. Şunlar bile yetiyor karakterini göstermeye aslında, en azından zenginim ama bir o kadar arkadaş canlısıyım, samimiyim, kompleksizim söylemlerinin masaldan ibaret olduğunu gösteriyor. Bir yüz verdiler sana burda işin suyunu çıkardın, terbiyeli ol biraz, hakaret etme.

ya geç bu ayakları gelmiş hayal dünyanda canlandırdığın şeyleri buraya sanki doğruymuş gibi yazmışsın. kiralama firmasında çalışıyor karısına aldığı arabaya falan bak demişsin. Abuk sabuk yorumlar yaptıktan sonra gerçekleri yüzüne tek tek vurduğum için mi terbiyesiz oldum?

Zenginin parası züüüürdün çenesini yorarmışda sana LSD kafası yaşatıyorum ben onu çözemedim.

2006 da üye olmuşsun toplamda 14 mesajın var yarısıda bana attığın quoteler olsa ne ayaksın olm sen?
Sosyal ağlarda paylaş

Sorma ya zenginliğin başımı döndürdü, bulutların üzerindeyim. Senin bana o söylediğini yaşatman için daha çok çalışman gerek. Üsluba bak : "ne ayaksın olm sen?". Maddi durumunun burada göstermeye çalıştığın kadar iyi olduğuna inanmıyorum, yok karın mini istiyormuşta ondan Mini almışsın, Porsche mu alacakmışsın da 2 kişilik falan, o markanın 4 kişiliği de var, 4x4'ler var, var da var. Hadi diyelim doğru, yine yalancı olduğun belli, buraya ego tatminine gelmişsin, her postunda sergilemeye çalıştığın gibi paralı ama kompleksiz bir adam değilsin, her tavrın bunu gösteriyor zaten, sonradan görmüş insanlar gibi davranıyorsun biraz eleştirilince.
Sosyal ağlarda paylaş

Catze said:

Sorma ya zenginliğin başımı döndürdü, bulutların üzerindeyim. Senin bana o söylediğini yaşatman için daha çok çalışman gerek. Üsluba bak : "ne ayaksın olm sen?". Maddi durumunun burada göstermeye çalıştığın kadar iyi olduğuna inanmıyorum, yok karın mini istiyormuşta ondan Mini almışsın, Porsche mu alacakmışsın da 2 kişilik falan, o markanın 4 kişiliği de var, 4x4'ler var, var da var. Hadi diyelim doğru, yine yalancı olduğun belli, buraya ego tatminine gelmişsin, her postunda sergilemeye çalıştığın gibi paralı ama kompleksiz bir adam değilsin, her tavrın bunu gösteriyor zaten, sonradan görmüş insanlar gibi davranıyorsun biraz eleştirilince.

Senin çenen daha çok yorulcak belli hadi eyvallah.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...