Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kedi dayagi

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Ertesi gün 12 saat kesintisiz nöbetle görevlendirilen Kılıç, bir süre sonra ayakta durmaya dayanamayıp uyuya kaldı.

tehlikeli bir yer madem hani öyle diyorsunuz ya içinde art niyet olmasa bir er 12 saat ayakta tutulur mu bildigin suna 12 saat nöbet verelim sonra uyusun bu seferde uyudugu için dövelim demişler mazlum köylüdür zaten eleman sinir stress bile atıyor olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Askerligi uzatmaktansa dayak yemegi belkide cogu asker tercih eder evet. Ama bu demek degildir ki komutanin verdigi ceza dogru.

12 saat nobet tutmak ile cezalandirmak eger ki tehlikeli bir bolge ise hatali bir karar bence. O komutanin da uyarilmasi lazim oyle bir karar verdigi icin.

Komutanlar bazen kizdiklarinda mantiksiz kararlar verebiliyorlar. Heleki bazi askerler cidden omur torpusu. Dovsen guluyor kufur etsen karsilik veriyor.

Iki tarafi da dinlemeden yorum yapmak cok saglikli degil. Ne olursa olsun bu kadar dovmek kotu yani.
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

Ertesi gün 12 saat kesintisiz nöbetle görevlendirilen Kılıç, bir süre sonra ayakta durmaya dayanamayıp uyuya kaldı.

tehlikeli bir yer madem hani öyle diyorsunuz ya içinde art niyet olmasa bir er 12 saat ayakta tutulur mu bildigin suna 12 saat nöbet verelim sonra uyusun bu seferde uyudugu için dövelim demişler mazlum köylüdür zaten eleman sinir stress bile atıyor olabilirler.

bunları söyleyen dayak yiyen asker mi acaba? hmm
Sosyal ağlarda paylaş

8 saatten 1 dk fazla nöbet askeri kanuna göre yasak kardeş. Her ne olursa olsun. Tabi bu 24 saat süre içinde geçerli ve gece 12 den diğer gece 12 ye kadar olunca birisinin kafasını kızdırınca güzel nöbetler tutma ihtimaliiz artıyor.

Dayak da kesinlikle yasak. Cezası var. Askerlik sürem boyunca toket yiyen bile görmedim. He ama mevzu askeriye olunca tek bir adamın yaptığı hadi hoppp askeriye çok rerörö diye linçe gidiyor. Bunu yapanların alayıda askerlikten yırtmak için götünü yırtan kesim.

Olayın kedi mevzusu olduğunu hiççç sanmıyorum. Hele şırnak gibi bir yerde olabileceğini hiç sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

cidden demir sopayla dövmek ne demek ya.üstüne bide 12 saat nöbet veriyorsun uyuyunca gene dayak.bayıldı mı ayılt bi daha.arkadaşlar bide savunanlarınız olmuş bu ceza değil işkencedir.adam akıllanmıyorsa uğraşma,ver 1 hafta diskoya.hala devam ediyorsa yak askerliğini,ver askeri mahkemeye,sürünsün
Sosyal ağlarda paylaş

adam kendi bölümünu trolluyor resmen atılan karşı mesajları bile dikkate almıyor. Burda herşeyi gectik acık kanun var askere şiddet uygulayamazsın diye ha uygulanmıyor mu uygulanıyor ama kanun bu adamın yaptığı suç 8 saatten fazla nöbet veremezsin bir gün içinde bu da kanun. neyini savunuyorsunuz ki yani.
bir de askerde dayağı hakeden cok adam var denmiş bu gecerli bir sebepmiş gibi zaten adamı zorla alıyorsun oraya birde adamın ustunde ego tatmini yapiyorsun bir güzel sonra kim suclu asker. ne güzel is.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ben senin azını yuzunu xiksem uygunmudur? Seviyesiz hayvan.
Kimsinde o lafı ediyorsun bana sen.

Supradyn said:

Absolut said:

Diğer askerler kaçar saat nöbet tutmuş onu bilmek lazım kaldı ki subay yap dedi mi kız çocuğu gibi ama paşam benim uykum gelir diyemezsin.

valla bile bile banlanmeyi göze alıyorum da bi sktr git blader ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...