Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik çalışma hayatı profili

geezus

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

aslında fakirleri belirleyelim.

gelin birlik olalım
fakir fakir kokalım
ey dostlar destek çıkalım
zor hayat birlikte güzel

Menemen de yapar mıyız 8-)

Bu arada öğrenciyim, 2. dönem bitirme tezlerini halledicem. 2.dönem sanırsam babamın o şefkatli kanatlarının altında olmayacağım. O sırada şehir içinde makina mühendisi olarak bulabildiğim işe atlamayı düşünüyorum direk.

Büyük ihtimal öyle bir işte bulamayıp satın almada falan çalışıcam galiba. Ya da home office dizayn yapmayı falan düşünüyorum, gelir olsun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

menemen de yaparız tabii.
sonra bi fakir çıkar melemen değil mi o falan der. dalga geçeriz onunla.

fede said:

nası birlikte güzel lan
3 fakir takıldığımız düşün
o gelicek orda abi şunu yapamadım, diğeri abi karnım aç. ölürüz lan dertten

abi mesela doğalgaz parası çokgideceğine tek yerde daha az gider. paylaşırız hem o tek faturayı. cebimize para kalır.
daha az fakir oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

çalışıyorum. 9. ayıma girdim iş yerinde, sene başında başlamıştık. 7.30dan itibaren mesaideyim her gün. bi yandan da mastır var, 3. senede, artık "ver kurtul" mentalitesiyle bi heveslendim bitirirsem rahatlayacam. baktım ne data alabiliyorum ne simülasyon yapabiliyorum ne de ortaya bir şeyler çıkıyo, boş durmamak için allah ne verdiyse abstract, intro, literature survey falan yazmaya giriştim, kendi katkım kısmına sonra bakacaz artık.

Bella said:

üni bitirdim bu sene, mastera başlicam.

iş bulursam güzel olur tabi.

ingiltereye gitmiyo muydun sen yaw?
Sosyal ağlarda paylaş

piyalepiyale said:

cihant said:

ofis çalışma ortamı işte,ama daha kesin bişey yok.böyle güzel hayaller kurarken bozkırın,çölün ortasına da düşebilirim tabi bi de o var

ofis ortamı hiç öyle hayal ettiğin gibi değil.
tabii zorlukları vardır da şantiye ortamından daha kötü olacağını sanmam.en basitinden işe bi avcılara-küçük çekmeceye gitmek var bide levente fln
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

herkes işsiz burda, çalışıyorum diyen de tatava. bir esnaf lokantasında getir-götür yapmışlığı yoktur.
kithnos_1 said:

Çalışma vizyonun esnaf lokantasında getir - götür ise geleceğin pek parlak duruyor :)
ekmeğimi kazanıyorum işte, beğenemedin mi?

hepimiz baba parasıyla bir yerlere gelemedik, 10 yaşındayken 3 kardeşimi okutuyodum ben.

Buradan bunu çıkarıyorsan bravo ! Esnafta getir - götür yapmadıysanız çalışıyorum bile demeyin , tatava diyorsun . Ben de bu mu çalışma anlayışın , gerisi sayılmıyor mu diyorum ?
Beğenmeme durumunu nasıl çıkardıysan artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...