Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

12/12/11 HAZIR OLUN

CryMeARiverfix

Öne çıkan mesajlar

3. Dunya(ortadogu) Savasi Baslangici

Bunu ben demiyorum(aslinda diyorum belgelere gore tahminde bulunuyorum) Wikileaks Tarzi Bir Leak yapmis bulunmaktayiz ABD nin Odenek listesinde bulunan 23milyar dolarlik ODENEK aralik Ayina ayrilmis bu nedemek oluyor ? ( ve bundan ABD bakanlarinin dahil kimsenin haberi yok)

Operations and maintenance $93.3 billion sadec ARalik
DOD spending $707.5 billion Bu da 2012 Operasyonlara ayridiklari miktar...

Military expenditure percent of GDP

Savas tabiki... Bu buyuklukta baska bir sey icin odenek cikilmaz.

Ayrica CIA in Datalarindan Elden gecirdigimiz bu kaynakta cok ilginc verilerde var direkt paylasamiyorum sizinle ama birkactanesini yazabilirim...

-Israil Balistik Nukluer Fuze Kodlari Yenilenmesi.. (Yapilmis olan) ve 12/12 de Takpikat yazilmis

Bu nasil bir sacmaliktir CIA direkt israilin Fuze kodlarini yenileyip takpikat yapmislar ... Peroiod disinda peki kimin haberi var kimsenin ?
Ben bunlari yaziyorum belki basim belaya girecek ama daha bunu gibi bircok belge var elimde ayrica benimle ugrasamiyacaklari seyler bulunduruyorum elimde.

[hr]

Bu belgelerin Kismi Kopyalarini CHP ve MHP basta gelmek uzere diger partilere yollamak istiyorum ama ilk once ve

Sadece Paticik Uyelerini (aralarda amele surusude olsa) bilincli bir tabaka oldugu icin bilgilendirmek ve danisip tartismak istedim cunku bunlari paylasabilecegim 2 veya 3 kisi var daha fazla kisi ile de paylasamazdim.

Nediyorsunuz nerelere yollamaliyim Partiler dogru yerlermi yoksa baska mercileremi yollamaliyim Direkt ORDU ya mesela ?

Ayrica Savas sonunda Turkiye ye ne zarari olacak Sonuclari ne olacak bunlarida tartismaliyiz bence...
Yada Bu belgeler bu bilgiler savasimi cagristiriyor

[hr]

Suan ABD de bir askeri ustteyim ama en yakin zamanda Turkiye ye donecegim.

Yazi karakterlerini mazur gorun fazla Turkce konusma sansim olmuyor ve turkce karakter kullan(amiyorum)miyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Biliyorum bazi arkadaslar ciddiye almiyorsunuz

Tamam sizide anliyorum... Trolling sizin hayatiniz onada OK. birde sunu deneyin

Bu olasaliklar icin yorum yapip Birseyler Uretip o kucucuk beyninizi calistirsanizda Ortaya birseyler cikartsaniz ha nedersiniz ? Troll unuzude yaparsiniz o Yorumlarin icinde Herkes mutlu olmus olur...

Diger insanlari Rahatsiz etmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...