Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kulaklık Tavsiyesi

Magnum

Öne çıkan mesajlar

Gerge'nin tavsiye ettigi m9 elime gecti.Kablosunu kapladiklari saydam plastik koruyucu olarak tercih edilmis sanirim ama biraz ucuz gosteriyor kulakligi.

Ayrica kulakligin tipi de biraz degisik, kulak ici degil de beyin ici gibi uzun 2 tane basligi falan var ust uste. Rahatsiz ediyor biraz alismak lazim heralde kulaginin icine okadar sey sokup rahat gezebilmek icin.

Performans olarak da sennheiser cx200 kadar ya var ya yok. Hatta bence yok ama Gerge'nin dedigi burn in midir nedir o olayi yaparsaniz belki ustune cikabilir. Bahsettigim iki kulaklik arasinda cok fiyat farki yok ama fantazi olsun diye benim gibi M9 deneyebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İşte o burn-in abi aletin kalitesini 100$'lık kulaklık seviyesine çıkartıyor. Ondan öncesine çok bakma. Bir de içinden bir sürü uç çıkmadı mı? Değiştir zevkine göre, uçlar sesi de epey etkiliyor. İnce, uzun olanı kullanıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada bana kulaklikla beraber 31 araliga kadar suren %20 indirim vermisler.Benim hesabimdan kendi adresinize ve isminize yollayabilir misiniz bilmiyorum ama cok isteyen olursa amerika'ya (benim adresime) yollatirsiniz.

Ben sevabina 2 sokak asagidaki postaneye gidip kargolayabilirim. 1 kisi icin gecerli zaten indirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
Şunu aldım ben geçen:

http://2.bp.blogspot.com/_evq-uFVSAyk/Se3jwyVLj2I/AAAAAAAAEFo/i2HW3s2-7rU/s1600/phil_b.jpg

Senin dediğinin boyunlı-ulu olanı, sırf o boyunluk için almıştım ben de dışarda rahat oldun diye. Ses kalitesi mp3 için epey iyi. Daha kaliteli kaynaklarda eksikleri fark ediliyor ama. Kulaklıklar dengeli ama biraz basa kaymış. Mid hafif sönük kalıyor bu yüzden. İyi ama fiyatına göre. Güzel. Tizde de başarılı.
Sosyal ağlarda paylaş

hangisi bu bahsettigin benim gösterdiklerimden?bu üçünden birini alıcam genelde bu bantlı olanlardan kullanıyorum.kulakiçi olanlar nasıl rahatmı o yüzden ikilemde kaldım bu creative tasarımı güzel ama pek kaliteli biseye benzemiyo 20 lira dsfs diger philipsler iyi gibi napsam netsem bilemedim
Sosyal ağlarda paylaş

SNA1L said:

hangisi bu bahsettigin benim gösterdiklerimden?bu üçünden birini alıcam genelde bu bantlı olanlardan kullanıyorum.kulakiçi olanlar nasıl rahatmı o yüzden ikilemde kaldım bu creative tasarımı güzel ama pek kaliteli biseye benzemiyo 20 lira dsfs diger philipsler iyi gibi napsam netsem bilemedim

bütçen ne kadar bilemedim. bi 20tl lik bi 45tl lik ürün linki vermişsin çünkü. onun dışında istediğin kulaklık tarzı ne? kulak içi mi normal mi? clip on mu? vs vs. ben 75tl ye sennheiser cx 200 street II almıştım. fna değil güzel kulaklık. bi de koss ksc75 kullanıyorum o da süperdir.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm 60 liraya aklıma bişe gelmedi.

al şu var. yurtdışından geliyor ama geliyor sonuçta :D
http://www.meelec.com/M2_Series_earphones_s/248.htm

ha bu arada sanalmarketimde creative ep630 indirimde. kaçırma derim o fiyata çok güzel o kulaklık.
http://www.sanalmarketim.com/urun/CREAEP630/CREATIVE-EP-630-Kulakici-Kulaklik-Siyah
35lira. kargo da 5lira tutsun hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...