Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamgifts başlığı

calimero

Öne çıkan mesajlar

artık patiye özel ypacaksanız paticik grubuna yapmayın çünkü son giren 20 30 kişi arasında türk yok neredeyse baktım demin, çeki, danimarkalısı, romanya çingeni, hatta amerikalı falan girmiş googledan buldular herhalde gerçi verilen çoğu şeyin humble olduğunu bilmiyor tabii garibanlar adf.
Sosyal ağlarda paylaş

We require all registered users to have at least $50.00 worth of games associated with their Steam account. This is to prevent users from creating multiple Steam accounts for use on this site, which might result in cheating. This value is automatically generated when you register, using the game list from your Steam profile.(Sahte hesap girisi olmasin diye falan iste)
Sosyal ağlarda paylaş

abi kedi değildi onlar son humble bundle'dı ama o şu an verilemiyor o nedenle kedi disguise olarak verdim asdf

pati grubu public, invite only yapılır tabii de gerek yok bence isteyen girsin forumun grubu sonuçta. bu yenisi özellikle steamgifts için, diğer yabancı stielerde böyle yaptılar takip ettiğim gog, facepunch falan güzel oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Sypro said:

nutella, al bi humble bundle, $35 falan ediyo olması lazım trauma ve frozen synapse. yeter herhalde :/

humbleları genelde o hesaplamadan çıkartıyorlar, ilk 3 humble+hl2 falan bi hesap var arkadaşın giremedi 40 küsür falan çıktı ki steamcalculatorda 100 üstü gösteriyor.

BonePART said:

benide invleyin o zaman
ha humble bundle mıydı o aldık diyim oz aman
ben kedi istiyodum ama

sen gruptasın abi zaten şu değil mi hesap http://steamcommunity.com/profiles/76561198006953666
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...