Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DİNOSAURS hatırladınız mı=))

cerebralis

Öne çıkan mesajlar

Jurassic Park diye bir tane daha dergi çıkardı onun iskeletler daha başarılıydı.

Bu direkt fakir versiyonu.

Sanırım bir tek pterodactyl'i bitiremedim, çok güzel boss oluyordu dinazor iskeletleri oyuncaklarla oynarken.

hatta yanardag falan almıştım, en tepesindeki lav kısmı dügmeydi, basınca t-rex çıglıgı atıyordu odam çok jungle oluyordu.

Also the game.
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrannus said:

t-rex çok mainstreamdi.coolçocuklar ya allosarus ya 11.sayının kapağındaki adını hatırlayamadıgım turuncu boynuzlu çokbüyük şeyi seviyodu.
ne tramva geçirmişim korka korka ya.her kapağı hatırlıyorum sayısıyla

Yapacak birşey yok, daha havalı sadece zekası sebebiyle Velociraptor var, o da 4-5 kişilik gruplarla takıldıgı için pussy kategorisinde.

T-rex direk anime GAR karakteri.
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrannus said:

ya 2. sayının posterinde triceratops sürüsüne saldıran t-rexler vardı.arkadakinin ağzında yavru vardı çiğniyodu.diğer yavrular annelerinin cesedinin altında ağlıyodu üstünde başka t-rex varken.
ÇOCUK DERGİSİ LAN BU HAYVANLAR.perma çok kötü oldum ondan sonra işte böyle

ahaha hass lan bunu hatirladim hakketen. direk gozumun onune geldi o kapak...
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben bi gün okuldaki çalışma binama giriyodum böyle akşam 8-9 falandı.kararmıştı hava.bina da boş kimse kullanmıyodu benden başka o dönem,etraf zaten tenha,tenha olmasa da 1desibel ses olmuyor zaten ayı gibi beton bina.

hocam binada da böyle uzun bi koridoru geçip sola dönüyosun kocaman bir salon var.birdenbire salon çıkıyor önüne yani. salona gidicem ben.ışık butonu da salon girişinin hemen yanında.salonun içinde ama koridorda değil,

girdim ben abi binaya.binanın kapısı da asma kilitli zincirle kapalıydı.onu çözdüm içeri girdim.kapıyı kapattıgım anda inanılmaz sessiz oldu mekan.çok karanlık zaten,sadece zincir sesi duyuluyo böyle.hayvan gibi yankılanıyor ama.zinciri doladım yine kapıya bi yandan da "lan zincir sesi çok kötü yapar aslında böyle bi ortamda insanı" diye düşünüyorum.herneyse abi girdim salona ışığı yakıcam.salon dedigim çok büyük hani.yürüyerek 1dk sürer başından sonuna gitmen.deli gibi yankılanıyor ne yapsan. eli attım ışığa.böyle garip bi şeye çarptım tahta gibi. allahallah burda bi şey olmaması lazım lan dedim.

hocam yaktım ışığı. yakar yakmaz bütün altlarıma sıçtım. demin elimin çarptıgı şey benim böyle 2-3 katım kocaman DİNOZOR iskeletiydi. günlük hayatımı sürreel yaşıyan bi adam oldugum için aklıma gelen en mantıklı şey önümdekinin İNSANLARI YOKETMEK İÇİN CANLANAN GEÇMİŞİN TERÖRÜ UNDEAD DİNOZOR olduguydu.LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAAAA diye bağrıp yere attım kendimi.bi yandan da böyle bakıyorum dinozora.yere düştüğüm için dinozor hareket etmiş (rölativite) gibi geldi.sesim de o sırada çok uzaklardan yankılandı.daha çok kötü oldum bi daha bağırdım AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA diye. durumu yavaş yavaş idrak ediyorum ama milisaniyeler geçti daha dinozoru ilk görmemden.sakinleşiyorum yavaş yavaş. asma kat var o salonda. yukardan bi NOLUYO LAN sesi geldi.ben "DİNOZORLAR DİLİMİZİ ÖĞRENMİŞ" diye düşünürken yukardaki eleman güle güle "biladel burda sergi açılcak yarın maket o,senin ne işin var burda" dedi. ehe lol korkmadım aslında dedim gittim.o binaya da hiç yanlız girmedim ondan sonra

bu da böyle bir anımdı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...