Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

iş sonrası spora yorgun gidiyorum diye pre-workout alıyım dedim. Biraz araştırıp, iyi yorumları görünce mp assault aldım. Yok kaslar karıncalanıyormuş, konsantrasyon inanılmaz artıyormuş, iki ölçek içtim kalbim yerinden çıktı yorumlarının hepsi yalanmış. Hiçbir katkısı olmuyor. Spordan önce kahve içsem daha çok etkisi olur herhalde. Boşuna para vermeyin kısaca.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

çileklisi mi çikolatalısı mı? fayda olarak nasıldı acaba tadına katlansak?

çileklisinden verdim ben sipariş 1 kilo 98 tl.

iptal et bendekini vereyim sana var bende çileklisi. Hardline kötü diyorlar. Ben kullandım bir müddet sonra düzenli beslenmeye geçtim kullanmıyorum da arada bazen spor sonrası aksıyor hazırlık falan o zamana işe yarıyor işte. Bundan vaz geçip vanilyalı bulucam.
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

Hayatimda tattigim en igrenc protein tozuydu, kotulemek gibi olmasin. Ne aromasi ne icimi bir seye benziyor.

http://images.hepsiburada.net/assets/Spor/500/Spor_2237689.jpg

abi işte keşke siparişi vermeden soraydım buraya. belki dragonfiredan falan tadıp vazgeçerdim.

bugün biraz antrenman yaptım...

üstüne bunu içtim... çileklisinin tadı kötü değil ama tadı yok gibi :)

suya tebeşir tozu döküp içmek gibi. doğru düzgün erimiyorda.

2 ölçeği içmek bildiğin işkence, hala midem biraz tiksintili hehe

öpe öpe bitecek bu paket bir sonrakinde içim kolaylığını ön planda tutarım araştırırken heh. bu bana nerden baksan 3 aya yakın gider zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu proteinleri alanlar arasında
Altı ayda bir
Doktor kontrolünde olan ve Karaciğer değerleri başta olmak üzere gerekli testleri yaptıran var mı ?

Yaptırmanız sizi tatsız saglık sorunlarından korur.

Yaaa ihtimal düşük yaklaşımında bulunanları dinlemek akıllıca değil.
Başınıza gelen sağlık sorunu ile %100 siz uğraşacaksınız.
O tozları yapanlar size yardım etmeyecek.
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

Bu proteinleri alanlar arasında
Altı ayda bir
Doktor kontrolünde olan ve Karaciğer değerleri başta olmak üzere gerekli testleri yaptıran var mı ?

Yaptırmanız sizi tatsız saglık sorunlarından korur.

Yaaa ihtimal düşük yaklaşımında bulunanları dinlemek akıllıca değil.
Başınıza gelen sağlık sorunu ile %100 siz uğraşacaksınız.
O tozları yapanlar size yardım etmeyecek.

of ya sabır
Sosyal ağlarda paylaş

Whey değil de, ciddi şekilde Kreatin Monohidrat'ın yan etkisi oldu bende.
Kreatin kullanmaya başladıktan sonra varikosel teşhisi, akabinde de devamlı tansiyonlu epididimit. Gidiyordu makina.

Kontrollü bir şekilde ne zaman Monohidrat kullansam ağrı oluyordu, Con-cret gibi kompleks kreatinlere geçince geçiyor öte yandan da. Araştırdım o kadar ama internette bilgi bulamadım, doktorumla konuştum son derece mümkün böyle bir yan etki dedi.

Whey başka bir konu ama kreatindir işte preworkout'lardır falan filan bunlar için sıfır sorun demek de doğru değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...