Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Tadı güzel degil bir kere ağızda ilaç (şurup) gibi bir tat bırakıyor. Kışın öksürüğe iyi geliyor onun için yemişliğim var ama onun yerine keçi boynuzunun tazesini bulursanız kendisini yiyin. Pekmezlere basıyorlar şeker...

Böyle pekmek vs... şeylerin performans arttırdıgına inanmiyorum ya.Çok şeker sanki spordan yarım saat önce alınmayla fln. tam ters etki yapiyor bende. Bilemiyorum bende mi arıza :) . Düzenli yemenin faydası olur tabi genel perf. ama spordan önce çok şekerli şeyler mahfediyor beni. Muz+kuruyemiş+kahve favorim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Sikiveyşın Xtend kullanıyorum bir süredir.
Çok sikiveyşın bir ürün gerçekten, lean gain anlamında epey faydalı sonuçlar almama sebep oldu. BCAA ve intraworkout ürünü arayan varsa muhakkak tavsiye ederim.

Aynı şekilde moriarty'nin devamlı önerdiği Con-Cret'i deniyorum bir haftadır. Onu da epey başarılı buldum.
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

Geldi bebeklerim. Pazar aksami siparis gectim bu sabah 9 da gelmisler, ulke ufak trafik yok mis.
http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/2015-06-08%2016.12.01_zpsgfsrmvdy.jpg

Assault almışsın,

Bende Combat versiyonunu getirticem daha yeni başladığım için izole olsun istemedim, sonuçta karbonhidratada ihtiyacım var büyümek için. Nasıl tavsiye eder misin?
Sosyal ağlarda paylaş

abi aslinda benim seylerimi otorite gibi ciddiye almayin yanlis yaparsiniz, ben keyif aldigim kadariyla keyif aldigim sekilde yapiyorum bu isi, bazi broscience ogretileri kullanip bazilarini yani gereksiz olduguna inandiklarimi sallamiyorum falan.

Ilk kez preworkout kullanicam hep saf kahve gittim su ana kadar. Idmandan 20 30 dk once bir olcek. Direk idman sonrasi da 1-2 olcek whey iciyorum ben. bunun disinda suplementasyon yok su aralar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...