Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Laktozu sıfırlıyorum artık. Dymatize iso-100 aldım, sadece laktozsuz süt içerim bir de bu 1-2 hafta. Bakayım bir nasıl olacak.

Uzun zamandır bolca süt ürünü içmekten laktaz yetmiyor artık, evden kovacaklar :P. Bir de böyle deneyeyim, yine düzelmezse vücut geliştirme buraya kadarmış diyip bırakacağız :P.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
İşte bende de yapıyordu. Sonra baktım whey isolate olması gerekiyor, whey concentrate içerenler sıfır laktoz olamıyor, o sebep oluyor.

Arnold whey içinde laktaz yazılmış gerçi, suya yapsan kurtarma ihtimali var.

Ama isolate olanlar, suyla veya laktozsuz sütle karıştırınca hiçbir şey yapmıyor. Dünya varmış dedim, bir süredir perişan haldeydim :D.
Sosyal ağlarda paylaş

seigen said:

İşte bende de yapıyordu. Sonra baktım whey isolate olması gerekiyor, whey concentrate içerenler sıfır laktoz olamıyor, o sebep oluyor.

Arnold whey içinde laktaz yazılmış gerçi, suya yapsan kurtarma ihtimali var.

Ama isolate olanlar, suyla veya laktozsuz sütle karıştırınca hiçbir şey yapmıyor. Dünya varmış dedim, bir süredir perişan haldeydim :D.

benim laktoz problemim yok amay yine de yapıyor. optimuma devam edicez 15 euro verip napalım
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Masticore said:

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/saglik/26719136.asp

lorrr

Hmms demek doğru yoldayım, (Lor + 2 yumurta + 2 kaşık tam buğday unlu) omlet yapıyorum her sabah, yanında mevsim sebzesi vsvs, bikaç ceviz, yeşil çay bazen
ama şu yulaf olayına hiç girmedim, nasıl acep?

psikolojik olabilir bilmiyorum, ben her sabah 1 kase yulaf yiyorum yaban mersini ve muz vs ekleyip, gün boyu tok tutuyor sugar cravingleri öldürüyor
Sosyal ağlarda paylaş

Evdekilerin telaşıyla cumartesi kan aldırdım, karaciğerle ilgili değerler, kolestorel falan görmek için. Hiçbir şey çıkmadı, hatta olması gerekenden iyi kolestorel, kan sayımı falan :).

Bilmemkimin bilmem nesi protein tozu kullanmış da, deride bir sürü şeyler çıkmış da, sonra karaciğeri etkilemiş, doktor bırak demiş de...

Neyse şu an karaciğer normal çıkınca, günlük 100 g'ye çıkarıyorum protein supplement'i :P. Sabah 07:00'de 25g shake, 10:00'da yarım protein bar (9g), 12:00'de pre workout (7g) bcaa, 13:30'da post workout 25g shake, 16:00'da yarım protein bar (9g), en son da 22:30 gibi 25g shake daha şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim herhangi bir kuşkum zaten yoktu, 1 seneyi geçkin süredir protein, multivitamin, fish oil, yeri geldiğinde l-carnitine, cla, creatine kullanıyorum.

Ama aileye anlatmak zor oluyor, her yeni kutu geldiğinde, bu tozları içiyor ah ah vah vah. Geçen böcek ısırdı kolumdan, bu tozlar yapıyor. Ufak sivilce çıktı, bu tozlar yapıyor. Kanıt olsun diye doktora gittim işte olay aslında bu :D.

Zaten 70-72 kg biri için normal diyete +100g protein eklemek sorun yaratmaz, off günlerde de bunun yarısı kullanıyorum genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

Balik yagi , omega 3 kullanan var ise; nereden aliyor?

Sacma sapan markalar fais fiyatlardan koymuslar hep.

Bizim salak, tv programi yapan diyetisyenlerimiz 10 yil once kesfedilen seyin makalesini yeni okuyup hype latiyor diye mi bu fiyatlar?

Ne salak isler ya...

En iyisi sanırım 1200 mg kapsülüyle Ocean Plus.
Seçkin eczanelerde.
http://www.dermokozmetik.com/Ocean-Plus-Fish-Oil-1000mg--Kapsul.html#0
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...