Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

wolas ben de protein tozu ne alsam diye düşünüyorum. Sonunda iğrenç hardline proteinimi bitirdim, şimdi adam gibi bişey lazım

Musclepharm combat vs ON Whey arasında gidip geliyorum. Bunlardan birini mi yoksa tamamen başka bir şey mi tavsiye edersiniz, muscletech vesaire?
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

wolas ben de protein tozu ne alsam diye düşünüyorum. Sonunda iğrenç hardline proteinimi bitirdim, şimdi adam gibi bişey lazım

Musclepharm combat vs ON Whey arasında gidip geliyorum. Bunlardan birini mi yoksa tamamen başka bir şey mi tavsiye edersiniz, muscletech vesaire?

olm sen ne takılıyon daha burda
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

boks yaptikca o adamlarin beni nasil doveceklerini daha iyi anliyorum. boyle kacsam kacamam, vursam vuramam, vurdumu yarisi bosa gider zaten.

şunu hep yazıyorum forumda. olayın farkına varmış birini görünce yorum yazmadan duramadım.

bu klavye başında takılan adamlar şey yazarlar ya işte: işte sokak dövüşü bilen bokscuyu bile döver. sokak deneyimi olan bir adam falan. çok gülüyorum bunlara.

hayır gülüyorum çünkü yıllar önce hiç bir dövüş olayına girmeden ben de böyle düşünüyordum. sonra aikidoya başladım, hocayla 1-2 derste birebir çalıştıktan sonra hayata bakış açım değişti. bi gün trafikte bişey olur birine kızar artislik yaparsam ya bu adam çıkarsa diye geceleri uykum kaçmaya başladı. bunu birebir çalışınca çok iyi anlıyor insan. çünkü o adama dalmanın sonu en azından hastaneye yatmaktı bunu çok canlı görüyorsun. kesinlikle ekrandan görülecek birşey değil. hatta antremanı salondan izlemek bile yetmeyebilir fdf

amacım aikido boks cart curt karşılaştırmak değil tabi. herhangi bir savunma-dövüş sporunda çok ilerlemiş her insan için geçerli bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

yeahhh

elma said:

badoz protein tozumu arıyorsun yoksa içinde aminoda olsunmu veya başka istediğin neler var biliyormusun neyin ne işe yaradığını ?

badoz protein arıyorum ya, şöyle içinde vitamin neyin olsa da iyi olur.

@Killer takılıyoz kanka, neden ki? =)
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

tadı nasıl anlatırsın

tadı On gold standart'a göre çok tatlı ve kötü bi çikolata tadı var
bir de daha fazla sütle karıştırmama ragmen baya kıvamı koyu oluyor ve tek seferde içmek baya işkence.benim midemi bulandırıyor kıvamından dolayı.

performans olarak 1 hafta spora gitmedim hasta oldum, ona ragmen ağırlıkları belirgin bi şekilde artırdım bunun sayesinde
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

alttakinin cukulatasinin tadinda bir gariplik var, begenmedim. tadi guzel olacak abi supplementin, simdi bitir bitirebilirsen sunu. yapmissin sporu gebermissin, bari tadi guzel olsun da keyfin yerine gelsin, yemisim icindeki sekeri vsyi. olsun o kadar.

su ana kadar en favori cukulatali whey syntha-6 kendi adima. icmesinden keyif aliyorum resmen. spordan sonra mis gibi yapiyor adami.

Kanuni said:

muscletech nitrotech creatinli bir sey aldim.

syntha kullaniyordum pek guzel tadi insallah bununda tadi guzeldir. resmen tadi icin spora gidebilirim iceyim diye :P

http://www.muscletech.uk.com/images/products/nitrotech/nitrotech_vanilla_suppfacts.gif

http://store.bbcomcdn.com/images/store/prodimage/prod_prod970152/image_prodprod970152_largeImage_X_450_white.jpg

degerler cok iyi duruyor. creatineden korkuyorum sadece ama oda mith zaten su tutma olayi vs. okudugum kadari ile mith yani de bilemiyorum tabii.

Bu güzel toz ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...