Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

sabah gramını bilmem iphone kadar beyaz peynir + 1 yumurta öğlen tüm yağsız piliç akşam 320g diet ton balığı yiyorum günlük gerekli protein ihtiyacımı karşılıyorum herhalde kilo problemim yok bunun yanında amino kullansam iyi olmazmı kas deforme olmasın diye
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

Soris said:

Killer senin için üzüldüm kardeş cidden.

no answerso?

Çok fazla abartmışsın bu işi hacı. Hayır denemek için alıyorsanda vücuduna yazık yani. Sonuçta kendi kararın kimse birşey diyemez de bunlarla uğraşacağına bari direk steroid al geç hiç kasma :)
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Killer said:

Soris said:

Killer senin için üzüldüm kardeş cidden.

no answerso?

Çok fazla abartmışsın bu işi hacı. Hayır denemek için alıyorsanda vücuduna yazık yani. Sonuçta kendi kararın kimse birşey diyemez de bunlarla uğraşacağına bari direk steroid al geç hiç kasma :)

sıkıntı yok. en azından sağlıklı yaşıcam diye 21349214123 tane yerden kaçınmıyorum. bana göre aldığın şeyi yakarsan sorun yok. vücut kendini iyileştirmeye ve onarmaya programlı zaten

samaella said:

ya zaten okadar şey almış 4 yıldır yapıyomuş hala fagfag geziyor :D

do you even lift?
Sosyal ağlarda paylaş

bu baslıga da yazayım.

toggie said:

abiler bana bi shaker onersenize. daha dogrusu nerden alırım onu bi soyleyiverin. internette falan guzel seyler varsa o da olur, gittigidiyor falan. paraya kıyıcam :) hala sirketin verdigi dandik termos gibi seyi kullanıyorum, cok dandik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...