Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

uzun sac kisa saca gore daha cok dokulurmus gibi gelir insana. benimde uzundu genckene, tarardim allahim o ne oyle elimi atsam kil gelirdi korkardim, meger kirilan dokulen kaliyormus ustunde kafanin, daha cok dokuluyormus hissi veriyormus.

sonra kestirdim gene cocukkenki gibiymis.. bosuna kestirmis oldum :D
Sosyal ağlarda paylaş

dasaa,

5-alpha-reductas degil saci doken. 5-alpha testosterone u dht ye ceviren iki enzimden birisidir. Zaten testosterone dht ye cevrilmezse hucrelerimizde androjenik etki yapmiyor.

Bu arada ektirme olayina sicak bakiyorum son donemde. 2bin tl dediler. Ama benim sirketle anlasma yapmislar %30 indirim var. Baya uyguna geliyor. Testo masteron primoblan alayina girip sonra ektirsemmi ya? :D

Soris,
Mct galiba dedigim madde. Birde yeni cikan bir markanin dag oil urunu varmis ama onu bilmiyorum. Dusunebilirim bu coconut oil olayini bana gerekebilir.

Bu arada yukleme gunlerim icin yuksek miktarda abur cubur ihtiyacim olacak. Fruktoz ve sukroz orani dusuk yag miktari cok az olan karb miktari tavan yapmis onerilerinize ihtiyacim var. Arada likid olarak cakmak icin dextrose ve maltodextrin siparis ediyorum zaten ama yetmeyecek. Bring it on! (ps: corn flakes ve makarna listede baska seyler soyleyin. tiLi sende soyle)
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni adamsin,
Benim stackte de on whey, on optimen, on fishoil, on creatine var. Acayip memnunum. Bu dort urunu de harika adamlarin. Baska da pek bisey kullanmam artik. Caffeine i bile azalttim fat loss donemlerinde abanirim anca artik. Aklin yolu birmis.

Killer,
Eczaneden zinco-c ve apikobal ikilisi en ekonomik secim. Scitec daily yi almanya da gordum almadim. Fiyati icerigne gore gayet iyiydi. Bi daha avrupa seyahatim olursa deniycem onu birde olymp creatine aklimda.

tiLi,
Patates, pilav ok. Onlar guzel. Bu gavur amerikalilar waffle lar captain cake make deli gibi seyler yiyorlar. Bir de bu suursuzlarin bagel diye yedikleri seyin icerigi ne? Bizim gevrek simit gibi degildir herhalde :) pogaca simit kirmasi bisey sanirim. Burda bildigim guzel iki tane firin var onlara abanirim ben :)

Hadi beyler burdaki herkes pc basinda tikinmaktan ex-kici kocaman degil mi? Junk munk bulun biseyler ne kadar yuksek karb o kadar iyi bana :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yag tuketimim 50-60 grami gecmemeli aslinda. Ennn fazla 80gr. Yagsiz glutensiz patates cipsi varsa kapiyim bi kac tane :) bu grissiniler vardi onlardan kemirebilirim. Pogaca firin mamulleri dedik. Patated pilav makarna. Dextrose maltodextrin zaten var. Baska ne var? Tatli reyonu mudavimleri, paketlerin arkasini okudugu halde onlari yiyenler. Dokulun hadi :)
Sosyal ağlarda paylaş

fat burner ne revacta bu aralar ?

bir aralar oxy lite vardi bulamamistim. fat burner olarak tavsiye alayim.

diet arti cardio demeyin :)

hayatimda cay kahve icmedim. kola ictim cok ama. sicak icecekleri hayatim boyunca icmedim abartmiyorum ictigim cay max 5 adettir oda zorla. kahve biraz daha fazla 20 tanedir 40 senelik hayatimda, bunuda goz onune alabilirsiniz. kola cok ictim it gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Yag tuketimim 50-60 grami gecmemeli aslinda. Ennn fazla 80gr. Yagsiz glutensiz patates cipsi varsa kapiyim bi kac tane :) bu grissiniler vardi onlardan kemirebilirim. Pogaca firin mamulleri dedik. Patated pilav makarna. Dextrose maltodextrin zaten var. Baska ne var? Tatli reyonu mudavimleri, paketlerin arkasini okudugu halde onlari yiyenler. Dokulun hadi :)

abi zaten bıraktıktan sonra deli gibi gidiyor o kilo falan T_T para verdiğimle kaldım
Sosyal ağlarda paylaş

selam, supplement almayı düşünüyorum kışın bulk yapmak yada yağlanmadan büyümeye çalışmak arasında kararsızım.
Biraz araştırdım ama kararsız kaldığım konular var
protein olarak
optimum whey standard+300gr on creapure paket 162tl / vs syntha-6 /130tl
amino olarak
xtend 99tl vs gaspari amino 73tl
multivitamin olarak
anavite 75tl vs animal pak 110tl -gönlüm ve cebim anaviteten yana gerçi-
ek: bcaa gaspari : 50tl

birde yanlarına bcaa takviyesine gerek varmıdır diye düşünüyorum,gaspari bcaa da gayet uygun fiyatlı. çok övülen bir supplement bcaa,daha önce hiç bcaa kullanmadım genelde amino whey multivit gittim tabi noxlarla beraber.

not: ne ben sizi tanıyorum ne siz beni o yüzden şimdiden belirteyim supplementlerin beslenmesiz işe yaramıcağını biliyorum yada ilaç etkisi beklemiyorum fikir almak istiyorum. saydığım supplementlerle ilgili deneyimlerini yazacak olanlara şimdiden teşekkürler

edit:

http://www.gnc.com.tr/qnt/qnt-protein-shake-chocolate-500-ml-53-g-protein/1806.html

öğün atladığım zaman (daha çok dışarda olduğum zaman) şu ürün nasıl olur sizce? içeriği çok iyi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...