Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abdullah Gül: "Türkiye ile İsrail'in dostlugu bitmiştir"

demian

Öne çıkan mesajlar

Abi diger konu cok uzamis gitmis diye yazmamistim ama sunu sormak istiyorum;

Bu giden tiplere milyon kere denmedi mi yaklasmayin, ulke bizim ablukamiz altinda diye ? Yine ayni sekilde eger eslik etmemize izin verirseniz yardimi yerine farkli liman ustunden ulastiralim demedi mi Israil ?

Hani abartisiz guc kullanildi tamam da goruntuleri izliyorum, asagi inen komandolar ates etmeden once gidenler o bilegim genisligindeki sozde cadir sopalariyla dalmislar komandolara. Gavura vurur gibi derler ya ? Gavur bulduk kosun misali dalmislar hem de. Hal boyle olunca cok garip karsilamiyorum ben sonucu.

E hal boyleyken kime neyin tafrasini yapiyor Turkiye (AKP tayfasi desek daha mi dogru olurki ?) ?
Sosyal ağlarda paylaş

demian said:

Sam said:

köktenci zionist forumuna mı girdim yanlışlıkla nedir heh.

onların sakallısı bizim sakallımızdan iyi değil, biraz düşünün taşının dış görüntülere aldanmadan.

musevi sakalı çok süper falan mı yazılmış sam?

Ben de anlamadim neyin kafasini yasamis Sam. Merak etmedim degil ama.
Sosyal ağlarda paylaş

yazılanlar oraya çıkıyor, "daha çok öldürselermiş" vs. "israil haklı" diyenler sadece:

1- israil devleti
2- zionist aşırıcılar
3- israil ile iyi ilişkiyi sürdürmek isteyen devletler
4- islamofobikler

diğer bütün insanlar, hümanist organizasyonlar vs bizi haklı görüyor. amerikalı, avrupalı adam bize destek oluyor. biz kendi kendimizi yok akp kafası, yok sakallılarımızı daha çok kesselermiş diyoruz. şekilcilik üzerine kurulu post-modern anzavurluktan başka şey değil yapılan. çünkü arkasındaki motivasyon sadece "modern yaşam stilim bozulmasın" kaygısı.

sanki israil haklı çıkarsa akp hükümeti darbe yiyecek ve burada devrilecek, kurtulmuş olacağız. led kafası.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

yazılanlar oraya çıkıyor, "daha çok öldürselermiş" vs. "israil haklı" diyenler sadece:

1- israil devleti
2- zionist aşırıcılar
3- israil ile iyi ilişkiyi sürdürmek isteyen devletler
4- islamofobikler

diğer bütün insanlar, hümanist organizasyonlar vs bizi haklı görüyor. amerikalı, avrupalı adam bize destek oluyor. biz kendi kendimizi yok akp kafası, yok sakallılarımızı daha çok kesselermiş diyoruz. şekilcilik üzerine kurulu post-modern anzavurluktan başka şey değil yapılan. çünkü arkasındaki motivasyon sadece "modern yaşam stilim bozulmasın" kaygısı.

sanki israil haklı çıkarsa akp hükümeti darbe yiyecek ve burada devrilecek, kurtulmuş olacağız. led kafası.

6 milyar insandan di ve beni çıkarınca herkes türkiye'yi haklı buluyor yani israil karasularına haydut gönderdigi için?

Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

ha sizin kurtuluş savaşınız israili alt etmek
islamcısınız ya
her ne koşulda olursa olsun haklı haksız yahudi hristiyan elden geçireceksiniz
CCC büyük islam devleti CCC

halktan degil
israil hükümetininde savunulacak bi tarafını göremiyorum 50 yıllık politikalarına bakınca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...