Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaşımın Yavru Pisileri

HocaEfendi

Öne çıkan mesajlar

ışık kötü ayarlanmış,
kedinin gözü parlıyor,
öndeki yavru da yanarlı dönerli olmuş, dikkat edersen o bile flaştan rahatsız olmuş gözünü kırpmış.

ha bi de kıbrıstaki amcama, antepteki kuzenime ve antalyadaki sevgilime selam göndermek istiyorum.
sıradaki parçayı onlara armağan etmek istiyorum.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 13 Eylül 2004 15:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HocaEfendi, 13 Eylül 2004 12:34 tarihinde demiş ki:
arkadaşımın kedisi yavrulamıs bende dururmuyum cektim fotolarını cok sirinsey birisini almayı düşünüyorum.inşallah alırım :)

o son iki resimde pizza kulesi gibi duran kediyi al bence biraz mayışık gibi ama çok tatlı hehe meraklı olur kesin o[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çoğu kediyi sevmem iki köpekten sonra bana o köpekte ki sevgiyi vermiyo nankörler bide fazla sevdirmeyi sevmiyolar böle istediğim kedi sevdircek mıncıklıcam falan :D :-)[signature][hline]Bir şeyi beceremiyorsan ya onu çok istemiyorsundur yada onun için pazarlık ediyorsundur
:tebrikz:
*!Bir Bakış Atar*
Sosyal ağlarda paylaş

1. resimde kedinin gözlerinden ışık hüzmesi çıkıyor. Filmsi gibi :) Öndeki yavru çok tatlı ya :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
redge, 14 Eylül 2004 10:55 tarihinde demiş ki:
Ben çoğu kediyi sevmem iki köpekten sonra bana o köpekte ki sevgiyi vermiyo nankörler bide fazla sevdirmeyi sevmiyolar böle istediğim kedi sevdircek mıncıklıcam falan :D :-)

E kişilikli hayvanlar tabi...[signature][hline]www.overtuned.com

Overtuned Modification Club
Sosyal ağlarda paylaş

bende yazlıktaki kedi ile kavga bilem ediyorduk sürekli boğuşuyorduk yani:) mıncıklanmayıda seviyodu hani böyle üzerine atla boğuş köpekle ya aynı öyle kedi sürekli karnını tutmaya çalışıyon oda ısırmaya çalışıyo bıraksan ısırıyo ısırıyo sonra sıkılıp tükürüyo elini:D[signature][hline]yas
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
hocaefendi sanırım yavru kedi verebilecek arıyordun sanırım alacaksın arkadaşından ;)[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 12)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Kuşu öldüğü için üzgündür*

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...