Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars DVD'leri bugün çıkıyor (mu?) (21 Eylül)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Yok tüm seri beni ilgilendirmiyor.
Bu DVD set aylardır bekleniyor. Tiglon'da reklamını yapıyordu "Tüm dünya ile aynı anda Türkiye'de!!!" diye. 21 Eylül'dü tarih düne kadar. Bugün birden siteler 23 yapmış.
Başarısız insanlar, düzgün işleyen bir sistem görsem ağlayacam yani.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

Evet yüzlerce kişi sıraya girmiş. Dükkanlarda güvenlik görevlileri yerine Stormtrooper'lar varmış :).
Geceden kapı önünde kamp kuranlar varmış. ABD'de yaşasam bende yapardım heralde.

Ama burda SW'lere lightsaber'ımla gidince bile millet acaip bakıyor ahah.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

3. filmin sonunda Vader/Obi/Yoda`nin ruhlarinin oldugu bolume Anakin`i koymuslar.O eski adam yok orda...Arada bazi konusmalarda seslerin editlendigi yerler okadar belliki, bir anda volumu yukseliyor falan.Onun disinda, kutusu falan cok guzel olmus, Bonus dvd`deki belgesel cok guzel.Ben sahsen film`lerin ilk hallerinin oldugu bir DVD bekliyordum.Bu sondaki anakin olayi sinir bozucu biraz.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ben de indiana jones dvd setini almıştım, bonus discler süper oluyo hakkaten. ilerde bunu da almayı düşünüyorum. indy çıktığı zaman, sınırlı sayıda bitcek kaçırmayın falan diyolardı. ulan ne yalanmış, değil bitmesi, fiyatları ucuzladı.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

EGS D&R 'da dün gördüm. Üçleme yapmışlar , kutusunu da parlak yapmışlar ve Darth Vader'in kabartmalı resmini koymuşlar. Muhteşemdi...[signature][hline]Efsane kalplerimizde yaşıyor... Ailenizin spamcısı devhochi ölmedi ölmeyecek...

[Bu mesaj darth_devhochi tarafından 6 Haziran 1996 06:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...