Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 Abdullah Gül

Canonical

Öne çıkan mesajlar

said:
Gül 2014'te inecek
AKP, Gül'ün görev süresini büyük ölçüde netleştirirken ikinci kez aday olmasının önünü kesecek formüller üzerinde duruyor. AKP'de Gül'ün 7 yıl görevde kalıp 2014'te inmesi görüşü ağırlık kazandı.

Niye böyle birşey istiyorlar çözemedim cumhurbaşkanımız ne güzel george clooneye de benziyor daha ne isteyelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

sanırım gül bb, tayip de cb olacak. (mümkün mü bu?)

Zaten medyada bir sürü gül propogandası yapılıyor kaç haftalardır bilmem farkında mısınız? günlük yaşamından kesitler bilinmeyen yönleri falan filan..

2 haber okudum

1.araba kullanmayı özlemiş,şoförünü istemiyormuş artık
2.karısının yemeklerini özlemiş hizmetcilerinki tat vermiyormuş
Sosyal ağlarda paylaş

iyide başkanlık sistemi gelmeyecek mi? Gül'e ihtiyaç yok ki? Neyin tartışmasını yapıyorsunuz anlamadım Gül zaten maşa olarak geldi oraya adam resmen tayyip'i hapisten çıkardı tayyip'te otur bari cb ol bir işe yara dedi.

Başkanlık sistemi ile bülent arınçla yola devam edecek gül kulübeye çekilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar şuan kendi içinde 3e bölünmüş durumdalar teyyipçiler , gülcüler , arınççılar. Bence arınç tayfası teyyibi destekler adam cb yada başkan olur.

Yalnız şölede bir olay var. Adamların kendi parti tüzüklerindeki kanuna göre bir kişi en fazla 3 kere m.vekili seçimine katılıyor ve bu tayfanın çoğu özellikle ağır topların son dönemi bunuda atlamamak lazım bir dahaki seçime katılamayacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...