Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mouse tavsiyesi

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

şu an kullandığım mouseum logitech anywhere mouse;

bir önceki mouseum olan logitech vx nano gibi bu da zamanla çifter çifter tıklamaya başladı. Ufak gözükse de cidden çok sinir bozucu bir durum. Logitech'e bu açıdan güvenim kalmadı desem yeridir, 2 mouseta da aynı sorun. Neyse biraz fazla qq yaptım.

Boyut olarak buna benzer, 5 tuşlu falan bir mouse arıyorum. "Über gamer fx 1550gts hotshot prelude" tarzı mouse modelleri önermeyin, öylesi şeylerde gözüm yok :D

Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

şu an kullandığım mouseum logitech anywhere mouse;

bir önceki mouseum olan logitech vx nano gibi bu da zamanla çifter çifter tıklamaya başladı. Ufak gözükse de cidden çok sinir bozucu bir durum. Logitech'e bu açıdan güvenim kalmadı desem yeridir, 2 mouseta da aynı sorun. Neyse biraz fazla qq yaptım.

Boyut olarak buna benzer, 5 tuşlu falan bir mouse arıyorum. "Über gamer fx 1550gts hotshot prelude" tarzı mouse modelleri önermeyin, öylesi şeylerde gözüm yok :D

Aket-Atum said:

bir de bu g500 falan çok büyük abi, laptop sahibi adamım oradan oraya taşıyorum aleti çantasına sığdıramam ben onu

nolur abi g500 deyip durmayın daha fazla
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım yurtdısından getirmiş. ben eski logitech mx518 kullanıcısıyım. g400 ü de onun devamı olarak yapmıslar o yuzden önerdim türkiyede satışa sunuldu mu bilmiyorum. Ama bence ele en güzel oturan mouselardan biri keske mx518 in sıfırını bulabilsem yine alsam :)

Edit: Oha bimexte warmış

http://www.bimeks.com.tr/urun/119583/logitech-g400-gaming-mouse-910-002279-.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Benim de bir sorum var: Oyun oynarken kullanabileceğim en ucuz kablosuz fareyi söyleyin şu siteden (başka yer olmaz, oradan para vermeden alacağım gibi olacak ucuz olursa) alayım. Öyle yüksek performans FPS oynatsın istemiyorum, RTS oynayayım, RPG oynayayım yeter.

http://www.bimeks.com.tr/urun/112452/logitech-g500-gaming-mouse-910-001262-.aspx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...