Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gökçeada cayır cayır yanıyor!!!

cetintas

Öne çıkan mesajlar

demian said:

abi işte devletin yetersiz kalmasının sebeplerini soruyorum ben de, acaba bütçesinin başka yerlere harcanması gibi şeyler olabilir mi? diye. o mesajda havada kaldıgı dogru ama.

bak bu konuda haklısın. çalışmayan metrobüsler, içerisini dolduramadığın ama şov için yapılan üniversiteler, başbakan istedi diye 100 küsür bin dolara yıkılan heykeller falan. bunlar para. bu paralarla bu tarz felaketleri önlemek ve sonrası için önlemler alınır yani.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

falan filan falan filan, esas meseleye gelene kadar kurulan hikaye

aklıma başka şeyler geldi ister istemez, acaba zorunlu askerlik kaldırılırsa bu çeşit felaketleri engelleme de kimler görev alacak? pırofesyonel fetocu ordu mu yoksa pırofesyonel fetocu polisler mi veyahut itfaiye teşkilatı mı?

falan filan

zaten inanmamıştım ilk başlığı gördüğümde arkasında belli bir ajanda olmadığına. nadasa bırakılmış malzemeymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

cetintas said:

falan filan falan filan, esas meseleye gelene kadar kurulan hikaye

aklıma başka şeyler geldi ister istemez, acaba zorunlu askerlik kaldırılırsa bu çeşit felaketleri engelleme de kimler görev alacak? pırofesyonel fetocu ordu mu yoksa pırofesyonel fetocu polisler mi veyahut itfaiye teşkilatı mı?

falan filan

zaten inanmamıştım ilk başlığı gördüğümde arkasında belli bir ajanda olmadığına. nadasa bırakılmış malzemeymiş.

:) komedi filmi gibisin ama kısa film kategorisine bile giremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Olaya askerin müdahale etmesinin nedeni tehcizat, kişi sayısı ve emir-komuta olayının getirdiği sistemin böyle olaylarda gerekli şeyler olması.

Yani siz bi grup askeri değil de, artvinliler yardımlaşma ve dayanışma derneği üyelerini de tehcizatlandırır, uygun sayıya ulaştırır ve bi sistem içine sokarsanız yangına müdahale ettirebilirsiniz.

Ha kim eline bi kova su alıp döküyorsa allah razı olsun, o da ayrı bi olay tabii ki. Ama askere özgü şeyler değil bunlar, hatta askere kalmaması lazım, Cuce demiş işte, halkı falan da bu durumlara karşı bilinçlendirmek, eğitmek falan filan gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...