Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Barlar Sokagında İftar Yemeği

salome

Öne çıkan mesajlar

cetintas said:

TD)Pentagram said:

insanları dinini ne kadar yaşayacağını çetintaşa sormalı burdan bunu anlıyoruz.

ne yazıp ne yazamayacağımı pentagram'a soracağız, buradan bunu anlıyoruz.

not: benim yazdığımın insanların dinini yaşaması ile ne ilgisi var? tespit yapıyorum. bu ülkenin Konyası değil midir malum dinci (dindar değil) görüşün her zaman çok büyük destek gördüğü ve aynı Konya değil midir Türkiye'de alkol tüketiminin en yüksek olduğu?

iyide sanane.kim ne kadar isterse içer.isteyen oruç tutar sonra alkolunu içer.nasıl yaşamak istiyorsa öyle yaşar.

hem müslümansınız hem alkol alıyorsunuz tribi yapmaya kastığın belli yani.bedavaya boş havuzda yüzmeye çalışma bursalı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı tarz devam ediyorsun.
Benim de şimdi "asıl sana ne, sana mı soracağım ne yazıp yazmayacağımı?" diye sormam lazım.
Bir şeye kastığım ya da bir şey kastettiğim yok, şu foruma üye olduğumdan beri kimseye bir şey ispatlamaya çalıştığım da yok, neysem oyum ben, ne düşünüyorsam onu yazıyorum, yazdığım şey gayet açık, yazdıklarım seni rahatsız ettiyse üzgünüm ama yapabileceğim bir şey yok, memlekette yer bitmiş gibi barlar sokağında iftar yapmanın mantığını bana bu memleketten bir tek kişinin dahi çıkıp anlatamayacağını biliyorum.
Bak bir şey daha. Bu memlekette madem isteyenin istediği yerde iftar yapma hakkı var, benim gibi <<ÇIKINTI>> adamların da bu durum hakkındaki düşüncelerimizi istediğimiz şekilde söyleme hakkımız olmalı (en azından şimdilik). Bunu o anlamamakta ısrarcı olan kafana iyice bir sokuver.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Aynı tarz devam ediyorsun.
Benim de şimdi "asıl sana ne, sana mı soracağım ne yazıp yazmayacağımı?" diye sormam lazım.
Bir şeye kastığım ya da bir şey kastettiğim yok, şu foruma üye olduğumdan beri kimseye bir şey ispatlamaya çalıştığım da yok, neysem oyum ben, ne düşünüyorsam onu yazıyorum, yazdığım şey gayet açık, yazdıklarım seni rahatsız ettiyse üzgünüm ama yapabileceğim bir şey yok, memlekette yer bitmiş gibi barlar sokağında iftar yapmanın mantığını bana bu memleketten bir tek kişinin dahi çıkıp anlatamayacağını biliyorum.
Bak bir şey daha. Bu memlekette madem isteyenin istediği yerde iftar yapma hakkı var, benim gibi <<ÇIKINTI>> adamların da bu durum hakkındaki düşüncelerimizi istediğimiz şekilde söyleme hakkımız olmalı (en azından şimdilik). Bunu o anlamamakta ısrarcı olan kafana iyice bir sokuver.
Sen bir liste ver de senin uygun gördügün yerlerde yapılsın iftar bundan sonra.

resmen jenerasyonunun sığ düşünceliliğinin önde bayrak taşıyanısın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...