Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öldukten sonra ne olacak?

reyou

Öne çıkan mesajlar

• 7 ay sonra ...
reenkarnasyon olmasın da ne bok olursa olsun.

doğrudan cehenneme alsalar bile kabulüm.

ben bi daha çekemem abi bu saçmalığı. sandbox desen sandbox değil, uzunçöpü çektiğimde "kurallar değişti abi artık uzunçöp kaybediyor" deniliyor.

yok abi hiiiç gelemem bi daha. menajerimle de görüştük. devam filmi olursa oynamıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ben bi daha çekemem abi bu saçmalığı. sandbox desen sandbox değil, uzunçöpü çektiğimde "kurallar değişti abi artık uzunçöp kaybediyor" deniliyor.

yok abi hiiiç gelemem bi daha. menajerimle de görüştük. devam filmi olursa oynamıyorum ben.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532738_3397288886852_1108624460_3251403_1811666481_n.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bu güzel bak.
http://www.youtube.com/watch?v=CfVuhFN2sBI

Down through the centuries the notion that life is rounded in a dream has been a pervasive theme of philosophers and poets. So doesn't it make sense that death, too, would be wrapped in dream? That after death, your conscious life would continue, in what might be called a dream body? It would be the same dream body you experience in your everyday dream life, except that in the post-mortal state - you could never again wake up. Never again return to your physical body. /But there will be some fire breathing dragons and other weird shit.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

dünyaya geri geleceksin gene dasaa kaçış yok.

merak etme zaten hatırlamayacaksın önceki hayatlarını. sadece bilinçaltında yorgunluk, yaşanmışlık, bıkkınlık hissedeceksin doğduğun andan beri. dünyaya gözünü açtığın andan itibaren acınası bi şekilde ölene kadar bu backround hissi peşini bırakmayacak. bebekken bile suratında çarpık bi ifade, memnuniyetsiz, bezginlik dolu..

ergenlik yıllarında kendini sorgulayacaksın ben niye böyleyim diye. neden sevmiyorum insanları, neden hiçliğe karışmak varolmaktan daha tatlı geliyor diyeceksin. belki bilinçaltındaki bu titreşimler seni emo'luğa itecek.

şu an ki hayatında kaçındığın bütün sorunlar, korkuların, endişelerin bir sonraki hayatında yaşamının ana temaları olacak. bir sonraki enkarnasyonunda toplum zaten iyice rezilleşmiş olacak, insanlar iyice çekilmez hale gelmiş olacak ve sen bu human-waste denizinde boğulma hissinden hiçbir zaman kurtulamayacaksın.

taa ki sefil bi şekilde ölüp tekrar.... dünyaya dönene kadar HAHAAHHAAHAH

şaka abi bende bilmiyorum ne olacağını ölünce görücez bakalım. diğer insanlarla aynı yere gidiyorsak gene kalite düşecek gerçi nereye gittiğimizin önemi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

emanet said:

dasaaa said:

dünyaya geri geleceksin gene dasaa kaçış yok.

merak etme zaten hatırlamayacaksın önceki hayatlarını. sadece bilinçaltında yorgunluk, yaşanmışlık, bıkkınlık hissedeceksin doğduğun andan beri. dünyaya gözünü açtığın andan itibaren acınası bi şekilde ölene kadar bu backround hissi peşini bırakmayacak. bebekken bile suratında çarpık bi ifade, memnuniyetsiz, bezginlik dolu..

ergenlik yıllarında kendini sorgulayacaksın ben niye böyleyim diye. neden sevmiyorum insanları, neden hiçliğe karışmak varolmaktan daha tatlı geliyor diyeceksin. belki bilinçaltındaki bu titreşimler seni emo'luğa itecek.

şu an ki hayatında kaçındığın bütün sorunlar, korkuların, endişelerin bir sonraki hayatında yaşamının ana temaları olacak. bir sonraki enkarnasyonunda toplum zaten iyice rezilleşmiş olacak, insanlar iyice çekilmez hale gelmiş olacak ve sen bu human-waste denizinde boğulma hissinden hiçbir zaman kurtulamayacaksın.

taa ki sefil bi şekilde ölüp tekrar.... dünyaya dönene kadar HAHAAHHAAHAH

şaka abi bende bilmiyorum ne olacağını ölünce görücez bakalım. diğer insanlarla aynı yere gidiyorsak gene kalite düşecek gerçi nereye gittiğimizin önemi yok.

içim karardı lan okurken
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...