Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] Rusçu grubu

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar nuclear in paticik şifresinde sorun varmış bu mesajı iletmemi istedi , zaten aynı mesajı kendisi donanım haber forumlarındada yazmıştı.

nucLear:

Arkadaşlar biliyorum hepiniz sabırsızlanıyorsunuz ama herkese aynı anda teslim etmem mümkün değil malesef. Elimden geldiğince en hızlı bir şekilde önsipariş sırasına göre keyleri gönderiyorum.

Yabancılardan daha önce Türkiyeden sipariş veren arkadaşların keylerini gönderiyorum ama aşırı talep olduğu için ve tek tek mail atmak kolay olmadığı için süper hızlı işlemiyor malesef.
Keyleriniz bu gece en geç yarın teslim olmuş olacak.
Bu arada mailinizin Sadece gelen kutusunda değil Gereksiz Junk Spam mail kutularınada bakın. Hatta [email protected] mailini güvenli olarak kaydedin mail direk gelen kutunuza düşsün.
Anlayışınız için teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

1. İndirdiğiniz dosyayı rar'dan açın. Açtığınız dosyadaki "Data" ve "Update" klasörlerini ayrıca "GDFBinary_en_US.dll" dosyasını

PROGRAM FILES KLASÖRÜNÜZOriginOrigin GamesBattlefield 3 *******" dosyası içine yapıştırın.

2. Ardından hazırladığımız Dil Değiştirme Aracını indirin ve çalıştırın: İndirmek İçin Tıklayın

diyor ya dil için, hangi indirdiğimiz dosyayı =D battlefield3 klasörünü mü? 2.de dediği dosyayı değil heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Download %24 e felan geldi 3 keyim de ulaştı elime sağolsunlar. Şu anda birtakım banlanan felan duydum nedir ne değildir bilen varmı? Ben battlelog un sitesine girebiliyorum ve server browser vs herşey açık yani oyunun downloadu bitince heralde multiplayer olarak oynayabilirim çünki VPN felan kullanmıyorum normal türkiyeden açtım siteyi. Sizce bugün oynamak risklimi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...