Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PCGaming is not dead

Deacon

Öne çıkan mesajlar

o senin 1800luk laptopu parçalarına baksak çok farklıdır.
diyorum bi ssd 1milyar, 320gb hddli laptop alirsan tabii bundan ucuza gelir.
bi nvidia 590 alan adama "bak bende 460 var sendeki her oyunu oynayabiliyorum, kazık yemissin"
demek gibi bisi sizin yaptığınız

heh, sıradan bir laptopu savunduruyorsunuz bana.

bu arada pcnin ihtiyaci platformlastirilmasi değil, herkes aynı konfigi kullanırsa bildiğimiz pc yokolur
windows bağımlı olmasindan kurtulması. microsoft bile artık "ben oyuncuları iplemiyorum" diyor, windows 8i bile tablet pc odaklı yapıyor, sen hala oyunlarını win32 yapıyorsun
öyle bisi olcak ki, aldığın pc oyununu her pcde oynuycaksin. linux, macos, tegrali tablet vs farketmiycek. hayır emulatorden bahsetmiyorum

bak mesela steam o yolda gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Slint said:

Fokus bilgisayarın toptancı olup, İsveç'te bulunmaması nasıl bi bahane anlamadım? Sen, ben alabiliyorsak ordan hala neyi anlatıyorsun?

Ayrıca Razer'da ssd falan yok ki. Bildiğimiz normal 7200rpmlik sata disk.

tüm dünya sektörü turkiyede alıp alamadiklarimiza göre belirleniyorsa,
tutan yok, 500 dolarlik desktop pc alırsın onla da oyun oynarsın.

internetten baktığıda 320gb ssd özelliklerini gördüm.
eğer ssd ise, surda fiyat yarışına girmeniz anlamsız diyorum.

yok eğer gerçekten 320gb 7200rpm satiyorlarsa ayıp yaptıkları

ayrıca ben şu an isvecteyim, o yüzden fokusün turkiyede ne satıp satmadigi işime yaramiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Slint said:

Razer'da SSD yok diyoruz. Okumadan mı cevap veriyorsun?
Hayır madem konu hakkında bilgin yok, bari en azından burda yazılanları okuyupta bişeyler yaz.

ben yazı yazarken soylemissin onu, sırf onu okumadım diye atar moduna gecmissin
bla bla bilgisizsin konuşuyorsun bla bla sus ve otur
tribine girmissin

hayır surda adamlarin 2800 dolara satıyor olması ne gerdi sizi onu anlamadim.
sanki size karsi yamuk yapmışlar gibi saldiriya geçmişiniz

bana bilgisizsin bla bla demeden önce bir internete baksaydin. 320gb ssd yazıyor.

ayrıca daha çıkmamış bir laptopun uzmani felan mi olmamız gerekiyor?
bir geç şuraya sakinles.

dediğim gibi altı üstü sıradan bir laptop yahu bu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Guess what? In another generation or two, those iPhone chips are going to be fast enough to power a decent laptop. It won't be long before the MacBook Air and the iPad meet in the middle, not just in interface, but in hardware.

kotaku'ya baktım da, saçmalanan baya yerler olmuş şunun gibi. iphone bile her nesilde gitgide büyüyor, sığdıramıyorlar hem pili hem çipleri hem zamazingoları. hala 5 yıl önce kullandığım samsung kadar ince cep telefonu yapılamadı bir daha. yapmayı deneyen de yok.

minyatürleşmenin kuvvetini fazla abartmamak lazım, atom işlemci filan ne kadar kuvvetsiz denedik gördük.
said:
Why do Xbox games running on six-year-old hardware look nearly as good as a modern PC games? Don't quibble with me about resolution, texture quality, etc. You'd be missing the forest for the trees. Console games look close enough to PC games, despite PC gaming hardware being ten times as computationally powerful.

burada okumayı bıraktım, clueless article is clueless.

"painfully ignorant" denince köpürmüş adam lmao:
said:
Joel Johnson @dragonfliet
Son, I was playing PC games before your mom got knocked up on top of an Acer.

http://files.sharenator.com/fc85535_oh_he_mad_The_first_chit_chat_post-s638x359-215599-535.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

evet bu razer'ın aletine birşey diyecek olursam aşırı pahalı. diğer bütün ürünleri gibi. pc gaming'in ciddi sorunlarından biri de bunun gibi donanım şirketlerinin oyuncuyu sağılacak inek olarak görmesi.

bir gaming klavye bakınıyordum dün, en ucuzu 60-70$'lardan başlıyor. ürüne bakıyorsun, 10$'lık klavyenin üstüne 6-7 tuş fazla konmuşu, bir de belki dizilim azıcık ama yetersiz farklı. doğru düzgün özellikli birşeyler desen 100$'a filan fırlıyor. arkadaş dur bakalım ne satıyorsun sen, elindeki alete bak. duvar saati kadar bir elektronik koymuşsun zaten içine. gündüz vakti adam mı soyuyorsun?

bu yarım ok tuşlu razer'a da 5 dolar ve çiğnenmiş bir sakız veririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...