Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticikte içki rezaleti...

goldbären

Öne çıkan mesajlar

Seperate @ abi maç, film falan konusunda haklısın ama bence 4 biradan fazlası direk amelelik hani maddi bi açıklaması falanda yok bira olmuş büfede bile 3 lira 5-6 bira parasıyla 35lik rakı alınıp tatlı tatlı içilir yani.

zevk, ortam meselesidir saygı duyarım ama eve 4-5 kişi 2 kasa bira alan adamlar tanıyorum bence mallık yani.
Sosyal ağlarda paylaş

FromTheHell said:

vodka içemiyorum, kokusu direk midemi bulandırıyo. viski, cin, rakı falan da aynı. şarabın tadına ısınamadım. içki namına içtiğim tek şey bira, genelde 3-4 olunca mutlu olup başka şeylerle ilgilenmeye başlayıp devamını getirmeyi falan unutuyorum zaten. o yüzden en iyi bira.

asl?
Sosyal ağlarda paylaş

SPectre88 said:

Seperate @ abi maç, film falan konusunda haklısın ama bence 4 biradan fazlası direk amelelik hani maddi bi açıklaması falanda yok bira olmuş büfede bile 3 lira 5-6 bira parasıyla 35lik rakı alınıp tatlı tatlı içilir yani.

zevk, ortam meselesidir saygı duyarım ama eve 4-5 kişi 2 kasa bira alan adamlar tanıyorum bence mallık yani.

abi sen sarhoş olmak açısından bakıyosun olaya rakı kafası vs bira kafası olarak.rakı içmek için güzel meze olacak güzel muhabbeti olan insanlar olacak o zaman tadı çıkıyor rakının.arkadaşlarla öyle boş muhabbet yaparken,maç izlerken yada ayaküstü öyle gazoz niyetine en güzel bira gidiyor bence.kasayla alıcak kadar param olsa alır evde içerim ameleliği filan hiç koymuyor 70 yaşında adam mıyım işemeye üşeneyim.
neyse böyle şu şöyle içilir muhabbetinden tiksiniyorum nerden bulaştım buraya.
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

FromTheHell said:

vodka içemiyorum, kokusu direk midemi bulandırıyo. viski, cin, rakı falan da aynı. şarabın tadına ısınamadım. içki namına içtiğim tek şey bira, genelde 3-4 olunca mutlu olup başka şeylerle ilgilenmeye başlayıp devamını getirmeyi falan unutuyorum zaten. o yüzden en iyi bira.

asl?

3
Sosyal ağlarda paylaş

Polyuşhka said:

zamanında ''vodkaya ne yancısı, bir şey katmaya gerek yok, yakışır mı'' diye erkeklik yapıp, bir de en dandik marka bazooka'yı sek içinde reflü oldum işte geçmiyor yıllardır lanet, yine de içiyorum ilaçlarla birlikte

abi çok talishsiz olmuş

güleücem gülemiyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...