Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

homofobik diye queen sevmeyen zihin fakirleri

Artariel

Öne çıkan mesajlar

lan güzelim grup sırf homofobiksiniz diye harcanır mı ? 20. yüzyılın en kaliteli eserlerini verip göçtü mistır freddie. çevremde çok var bu tiplerden. yok naylon çorap giymiş, sırf bunlar yüzünden naylon çorap fantezisi yapamıyom habire aklıma bu adamlar geliyo, yok adamlar bütün gün birbirlerine kayıyolar (lan freddie hariç hepsi evli barklı adam töbe töbe)
Sosyal ağlarda paylaş

abi beyin yoksunumusunuz anlamadım bi türlü hala bişeyleri dayatma,birşeyleri üstün gösterme cabanız niye?
Bana hitap etmiyor yaptığı eserler Leş amCh bana göre, Sana göre eser.Nası sen homo seviyorsan Bizde homoları sevmiyoruz insanlara düşünce özgürlüğü tam olarak budur işte.Sen travesti öpersin ben öpmem.

Soad'ı müziği için dinliyorum,Düşünceleri beni ilgilendirmez gibi bişey bu amk.

Ozaman katillerin kişiliklerini seviyorum yaptıkları beni ilgilendirmez.Çocuk tecavüzcülerini seviyorum yaptığı şeyler beni ilgilendirmez. Yok böyle bi dünya yea.

Bi duruşunuz olsun ya Jole gibi şekilden şekile girmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

liseli said:

abi beyin yoksunumusunuz anlamadım bi türlü hala bişeyleri dayatma,birşeyleri üstün gösterme cabanız niye?
Bana hitap etmiyor yaptığı eserler Leş amCh bana göre, Sana göre eser.Nası sen homo seviyorsan Bizde homoları sevmiyoruz insanlara düşünce özgürlüğü tam olarak budur işte.Sen travesti öpersin ben öpmem.

Soad'ı müziği için dinliyorum,Düşünceleri beni ilgilendirmez gibi bişey bu amk.

Ozaman katillerin kişiliklerini seviyorum yaptıkları beni ilgilendirmez.Çocuk tecavüzcülerini seviyorum yaptığı şeyler beni ilgilendirmez. Yok böyle bi dünya yea.

Bi duruşunuz olsun ya Jole gibi şekilden şekile girmeyin

bu en saçma postlardan biri sanırım. ülkücülerin bi ara ahmet kaya hayranı olup hakkında çıkan haberlerden sonra "öf şarkıları acayip kötü, terörösleri övüyo" demek gibi bir şey. bunun homo sevmeyle ne ilgisi var ? müziğine güzel veya kötü demene bir şey demiyorum da sırf homo olduğu için "beeh ne boktan grup" demek dünyanın en saçma argümanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...