Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Can Yücel'in mezarına saldırı

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

fede said:

o posttan nası oraya geldiniz bilmiyorum. ikisi de eşit gerizekalılıkta dedim ben.

geçen sene mi buraya beyim rakıyı çok severdi ben de mezarına rakı döktüm diyen kadının videosu koyulduğunda kadına etmediğiniz laf kalmadı forumca. can yücel olunca mı değişti olay

iyi de vasiyetiymiş galiba öyle yazıyordu? :/
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

o posttan nası oraya geldiniz bilmiyorum. ikisi de eşit gerizekalılıkta dedim ben.

geçen sene mi buraya beyim rakıyı çok severdi ben de mezarına rakı döktüm diyen kadının videosu koyulduğunda kadına etmediğiniz laf kalmadı forumca. can yücel olunca mı değişti olay

Ben mesajlarımı kişisel olarak yazıyorum forumca değil. O yüzden bahsettiğin hadiseyi bilemem.

İlk olarak şarap dökme olayı yasa dışı değilken diğeri yasadışıdır. Bu açıdan kıyaslanamaz.

İkincisi, ahlaki olarak bakıldığında şarap dökmek SİZE saçma geliyor olabilir ancak bazı inanç grupları için örneğin kutsal ve onore edici bir davranıştır. Örneğin birçok hristiyan mezhebi mezarlarının üzerine şarap döker. Bu açıdan şarap dökmenin saçma, gayrı ahlaki falan olduğunu ancak İslam hukukuna dayanarak söyleyebilirsiniz. Eh bu ülke de şer-i hukukla yönetilmediğine göre(pek de emin değilim ya) isteyen mezarına şarap, kanyak ve hatta ispirto bile dökebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Yücel’in geçen cuma günü olan ölüm yıldönümünde, bazı kişiler tarafından vasiyeti olduğu ileri sürülerek mezarına şarap dökülmüştü. Dün açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Sedat Deniz de bu şaraplı anmaya tepki göstermişti.

Al işte ölmüş adamın vasiyetine bile "çık çık ayıp" diye tepki veriyorlar ya. adamlar resmen kıpır kıpır bekliyor bi 10 sene daha geçsin de kendi ahlak anlayışımızı zorla empoze edelim diye. BÖN ŞÖRÖP ÖÇMÖYÖSÖM ÖNLÖR NÖYÖ ÖÇYÖ
Sosyal ağlarda paylaş

dininizi seviyorsanız mezarı yıkın! clap clap
eğer dininizi seviyorsan ve onu korumak istiyorsan

dininizi seviyorsanız onu yakın! spark spark

dininizi seviyorsanız kafa kesin! slash slash
dininizi seviyorsanız kafa kesin! slash slash