Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yan komşudan gelen ritmik sesler

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Ramazan ayındayız ya, gecenin 3ünde,4ünde üst kat komşulardan banyoda 10-15 dakika akan su sesi duyunca mevzu anlaşılıyor. Kötü bir şey ya. Bir de ritmik sesler var, çoğunluğu yataktan gelen veya yatağın duvara vurması nedeniyle gelen. Yalnız yurtdışında bulunduğum zaman otel odalarında aşırı komik olaylarla karşılaşmıştım, elin adamı ve kadını sevişirken çok ses çıkarıyor. Yani sadece yatak, duvar sesleri değil kendileri de inliyor, yüksek sesle bir şeyler diyor, bağırıyor...Rahat yani elin oğlu ve kadını. Biz de şimdiye kadar komşulardan falan öyle inleyen kadıun ya da böğüren adam sesi duymadım. Sadece ritm tutuyor bizim insanlarımız.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende böğüren eden duymadım zaten 30 yaş üstü evli çiftler falan efendi efendi seks yapıyolardır herhalde çetintaş abi,gavurlar gibi işin şovuna filan kaçma yok :)Bi de bizim toplumda ayıpla karşılanır zaten böyle olaylar,bayanlar bile sadece belli seviyeye kadar kendilerini salıp hani bişey derler inlerler vs...Toplumsal olarak tarzımız değil sesli şekilde sevişmek...
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle tabi Ramses, bizim toplum ayıp karşılar öyle mevzuları ayrıca insanımız da da ilginç bir utanma-ar duygumuz var (en azından şu ana kadar bozulmayan ve kalan birkaç şeyden biri), düşünsenize gece bağıra çağıra sevişen karı ya da koca o sabah işe giderken yan komşusu ile asansörde rastladığında nasıl kılıktan kılığa girer utançtan. Hee, bir de şu var, şunu da diyebilirsiniz, zaten öyle bağıra çağıra sevişen karı-koca,çiftin umrunda olmaz asansörde rastladığı komşu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha yani dediğin gibi zaten o olayı sesli halledenler dışarıda da çok umursamazlar kim ne olmuş falan.Abi bu rahatlık değil aslında saygısızlık.Ben senin inlemelerini ritmik seslerini duymak zorunda mıyım,bildiğin gürültü kirliliği.Ha müziğin sesini çok açmışsın ha böyle yapmışsın....İlk başta toplu yaşam kurallarına saygıdan ötürü böyle şeye dikkat etmek gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne lan amma saçmaladınız ? Oldu bide sevişmeyelim ? Yemişim toplumunu, en doğal ihtiyacını rahat rahat karşılayamıyacaksan toplum kurallarına güzel sözler hazırladım. "Kötü birşey ya."'mış, hepiniz o kötü bişeyin ürünüsünüz. İstesende istemesende yarın birgün ölüceksin bu arada, haber vermediler sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...