Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Voleybolcuya şort dayağı

Tokasra

Öne çıkan mesajlar

sürü işte

türklerin genelinde ne bireysellik ne de toplumsallık gelişmiş durumda onun yerine "sürü" var. yanında tanıdığın yoksa hiçsin

güruhluk değil de toplumsallık oturmuş olsaydı zaten bugün şehir eşkıyası diye bir deyim bizim neslimizde ortadan kalmış olurdu ama onun yerine şehir eşkıyası terimini bir sonraki nesle miras bırakma eğilimindeler

"sürü", "güruh" işte türkiye türklerinin çoğunluğunun sosyal birliktelik tanımı bu ikisinden ibaret
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

iftar saatine yakindir

bugun gene gozlemledim insanalr iftar yaklastikca teror estirmeye basliyorlar, trafikte ozellikle kabus gibiydi, adam sahil yolunda 30 la gidiyor yuru diye korna calinca durdu direk HADI GEC HADI HADI GECSENE HADI diye bagirmaya basladi (bijon anahtari ile arabadan agircana inince tiris tiris yurudu gitti gerci), bitanesi ustume surdu, yayanin teki istifine bozmadan kirmizi isikta kufrede kufrede agir gair onumden gecti

enistem omrunde ilk defa ikea gorucek diye hevesle gule oynaya goturduk, manyak olarak geri donduk sinirden o derece lesti

hayir anlamadigim orucluyum diye etrafian teror sacicaksan bosuna ne diye kendine iskence ediyorsunki, ibadet yapicam diye 322332 tane gunah isliyosun, bu nasil perhiz bu nasil lahana tursusu

FAST & FURIOUS

ORUÇ VE ÖFKELİ
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Şu memleketteki "aman abi şahit yazarlar" kafası ölmedi gitti cidden. Biz mi aptalız yanlışlığa laf söylüyoruz yoksa onlar mı aptal onu da çözemedim. Herkes bi rahat, "aman bana bişey olmasın" kafasında lan.

insanlar demokrasinin böyle bir yerde "oturmuş" olduğundan bahsediyorlar bi de
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

escape said:

adamın sinirlenmesi veya kızması doğru, verdiği tepki yanlış.

bilader zeka geriliği mi var?

bayanların voleybolcu şortlarını gördünmü hiç bilmiyıorum ama kısa baya. o şortla sen bi toplu taşıma aracına binip bacak bacak üstüne atarsan ya da uzatırsa başına herşey gelebilir. burası türkiye amerika ya da avrupa değil.

adamın yaptıgını savunmuyorum bir bayana vurulmaz kesinlikle.. hatta adam hiç laf etmemeliydi, orda kimse laf etmemliydi. kız kaç yaşında yaşadığı ülkeyi tanımıyorsa.. ama yaşadığın çevreye çoğunluğa uyum saglamalısınki toplumda tutunabilesin yada dikkat çekmeyesin hedehödö. bu zaten her ortamda böle değilmidir.

ne dersek diyelim abi jkabul dicez %90'ı öle yada böle müslüman bu ülkenin. ne kadar müslüman onu tartışmıyorum. ama işte böle davranırsan azınlık olarak cogunluktan baskı görürüsn.

şimdi bu benim dediğimi yanlış anlayıp evirip çevirip bambaşka hallere sokucaklar hiç uğraşmasın diyorum.

ayrıca kardeş bak senin şu bana olan ithamların hiç hoşuma gitmiyor haberin olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

1- Kız beyinsizler gibi düşünmek zorunda değil
2- Önemsiz ama üzerinde basket şortu var, voleybolun şortu olmaz, taytı olur.
3- ...

ben ne okuduysam ona göre yorumluyorum. bak bana voleybolcu dediler altında ne var falan bahsetmediler. ama eğer o uzun basketbolcu şortları var diz altına kadar geliyo onlarla uzattıysa attıgım postu geri alıyorum..

ama o bahsetttiğim sortla uzatıldıysa
Sosyal ağlarda paylaş

Pipet said:

sen olsan sen de vururdun yani ?

ben vurmam abi bi kıza hayatta.

allah aşkına bakın beni burda şakirt ilan etmeyin cinnet geçircem şimdi.

Mr_Hand said:

yanlış anlaşılacak bişey yok, böyle fikir yozlaşmaları üst üste eklene eklene bu haberdeki gibi adamlar soluyacak oksijen buluyo zaten. bikini mi giymiş otobüste? yok, şort sadece...

yani...

kardeşim, canım benim... bakın ben bi kızın şort giymesine karşı değilim. isterse tangayla dolaşsınlar banane!!?

ama burası türkiye abi böle işte. burda baskı var burda kadınlara şiddet var burda sahte müslümanlık var.

napalım? biz burda bagırsak cagırsak nereye kadar? adamlar götürdü %51 ile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...