Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Ben ordan kuzeye gittim(black AH'ye çıkan merdivenlerden demin söz ettiğim tarzda bir quest aldım, black AH'nin orda 2-3 quest yaptırıp beni direk kun-lai summit'e yolladı)

Ancak sen valley of the four winds'teki tüm questleri yaptı isen en sağ taraftaki seti yıkan büyük böceği kesince seni dread wastes'e gönderen bir quest alman gerekiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Haritada yakınlarda olan alabileceğin görevler görülüyor. (yakınlarda derken aynı haritada anlamında) o görevleri almamış olabilirsin. Ki ne kadar uzaklaşsanda o görevler haritada görünmeye devam ediyor ünlem olarak.

Haritaya şöyle bir göz gezdir bence.
biri girip karakterinin yerini degistirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Alcest said:

Deadmines girerken loadingde takıldı oyun 15 saat geçti hala giremiyorum karaktere

DNS kullanıyorsan kapat bide öyle dene. Başıma çok geldi. Eski zoneları silmiş sanki oyun compress yaparken. Level kasarken ne zaman böyle feralas outland gibi yerlere girsem yada eski instancelara hep bi problem yaşattı. Ya loadingte bekliyor yada yüklemesi bitene kadar bütün ui transparant/moblar vs. gözükmüyor. Salak bi durum
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Level bracketlara da mı bakmıyorsunuz yahu?

Jade Forest -> Valley of the Four Winds / Krasarang Wilds -> Kun-Lai Summit -> Towlong Steppes -> Dread Wastes

Krasarang dan sonra Kun Lai ye gitmek gayet normal yani.

88 olmuşum zaten ne level bracket'ından bahsediyosun.
Ben kun-lai'ye gidisin 4 wind'den direkt olmayacagını dusunuyodum. pandaria haritasına baktıgında arada farklı bir zone daha var. o zone'un icinden hic quest yapmadan gecip kun-lai'ye gitmek sacma geldi ama oyle degilmis.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de sanki dread wastes'te bi soru isareti gordum gibi hatırlıyorum haritaya bakarken ama sonra birden kun-lai dısında hicbir yere yonlendirilmedigimi farkettim enteresan bi sekilde.

neyse kun-lai'den devam ediyorum. 90 olsam da zaten tum zone'lardaki questleri bitiricem, huyum kurusun :)

gidip tekrar 4 winds'in en solunda almadıgım quest kalmıs mı diye bakıcam ama.
Sosyal ağlarda paylaş

evet tekrar gittim ve kenarda kosede duran elemandan su questi almamısım.
http://www.wowhead.com/quest=30625
simdi oldu.

hayda ya, abi zaten 4 winds'ten sonra dread wastes'e yonlendirilmiyomussun? kandırıyonuz mu beni? questleri yaparak oraya gecmenin yolu kun-lai'denmis.

http://www.wowhead.com/zone=6138#comments
ikinci comment.

teyallam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...