Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

raid finder la ilgili noob bir sorum olacaktı . girdiğim raid lerde drop falan göremiyorum ben . bonus roll açılıyor ama sadece para geliyor cache ve bonustan . nedir sorun acep ? fazla olmadı 90 olalı . kesin biyerlerde yanlış yapıyorum ama .
bu arada mount neverest ne güzel olmuş yav . tebrik ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

ucunbiri said:

hyjal, ulduar yaptım. uldum'a yeni geçtim 3-4 quest yaptım 85 oldum. rested kasıyorum full onun da etkisi var. herbalism de çok iyi exp veriyor. rested iken ulduar'da her seferinde 12k exp veriyor herbalism, süper.

Ulduar raid değil miydi?

ulduar'ı sallamışım zaten deepholm olacak o.

hyjal'da 83 oldum.
deepholm'da 84'ün sonları.
uldum'da 3-4 quest yaptım 85 oldum.

sadece çiçek toplayıp quest yaptım bu arada. farm vs yok. 2 kere dandik bi instance 2 kere de bg yaptım o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

sene 2012 ve bot kullanan banlanıyo sananlar var hala :)

Ek paketin ilk haftası 8-9 kişiyi rapor ettim mining bot kullandıklarından dolayı, banlanıcaklar mı diye de friend list'e ekledim. Ama hiçbiri banlanmadı tabi. Hatta 7/24 bot kullananlardan birinin olduğu guilde girdim altlarımdan biriyle, beraber bg/dungeon falan yapıyoruz bikaç gündür sdf.
Adam serverdaki büyük guildlerden biriyle anlaşmış, Onlara düşük fiyata satmasına rağmen 2 acc ile 3 milyon civarı gold yapmış, böyleyken böyle işte...
Sosyal ağlarda paylaş

abi 1-90 ı 7 days playedla yaptım.

ilk denemem olduğu için çok bile sürdü. 4 days yapan var.

fakat 85-90 profilleri henüz %100 afk bırakmaya elverişli değil

bir de botla level olayı haricindeki olaylar riskli.

aşırı farm ve AH a girince oyun ekonomisini bozmaktan ötürü önce bi 72 hours geçiriyolar daha sonra perm

uslubuyla quest yaptırıp ihtiyaç olan matleri farmlatmak gerek.

combat cyclellar çok başarılı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...