Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kate upton epreşıyeysın tıhread

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

saplashaman said:

edit:bu arada islamla anarşizmi bir araya getirme fikrim var duyulursa içeri alırlar boşverin orasını sdsdsdsd

hem islamdan hem de anarşizmden anlamayan bir liseliyle kimse uğraşmaz merak etme. incisözlük'te mod'luğa başvurabilirsin ama.

hem islamdan hem de anarşizmden anlamayan bir liseliyle kimse uğraşmaz merak etme. incisözlük'te modluğa başvurabilirsin ama merak etme.

ama bana gelen mesaj bu yukarıdaki bu nasıl bir kafa yahu ahahahaha ne insanlar var kaş yapayım derken göz çıkaran

17-18 tane cümlen var 4 tanesi birbirinin aynısı bu kadar stres bünyeye zarar
Sosyal ağlarda paylaş

senin de şu mesajın

saplashaman said:

DoruK said:

ne biçim müslümansın sen

Sanane benim inancimdan? O kadar rahatsizmi ediyor? Yada o hatuna bakmanin gunahi bana sanane isin ozu

aslında şöyleymiş

saplashaman said:

DoruK said:

ne biçim müslümansın sen

Bebimki olmayacak duaya amin demek

öm kutumda duran hali bu, neden bi anda fikrin değişti de rage yaptın bilmiyorum ama, 2 sayfa sonra kendi benliğininden şüphe duyar hale geleceksin bu gidişle. neyse daha fazla bekleme yapma gençler rahatsız gençler kate istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

saplashaman said:

Myshkin said:

hem islamdan hem de anarşizmden anlamayan bir liseliyle kimse uğraşmaz merak etme. incisözlük'te mod'luğa başvurabilirsin ama.

hem islamdan hem de anarşizmden anlamayan bir liseliyle kimse uğraşmaz merak etme. incisözlük'te modluğa başvurabilirsin ama merak etme.

ama bana gelen mesaj bu yukarıdaki bu nasıl bir kafa yahu ahahahaha ne insanlar var kaş yapayım derken göz çıkaran

17-18 tane cümlen var 4 tanesi birbirinin aynısı bu kadar stres bünyeye zarar

Ne diyor bu biri tercüme etsin plz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...