Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tsk komuta kademesi istifa etti

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

Forex said:

lul eğilmem kimseye nedir ya

ben yoldayken muhabbet dönmüş,gerçi Serhat kardeşim söylemiş gerekeni ama dediğim gibi,eğilmem kimseye işte.

Ulan bu saat coşturdun beni şaka maka.
Birincisi bu namaz muhabbeti 3 semavi dinden yüzlerce yıl önce Sümerlerin yaptığı ibadetin aynısı.

İkincisi,şöyle düşündün mü hiç?Kıble dediğimiz yer nere?Mekke...
Peki Mekke'de ne varmış ki?Hz.Muhammed'in kırdığı putlar.
E hocam şimdi 2 milyara yakın Müslüman,namaz kılacakları zaman Putların korunduğu Kabe'ye secde edince ne oluyor?Ya da nasıl oluyor?Ne bu?Ya da puta secde etmeye kızan değerli Muhammed,Kabe'ye yani putların korunduğu yere neden secde ettiriyor ümmetini?
Sosyal ağlarda paylaş

tombik_yanak said:

estağfurullah çok bilgili değilim bu konuda isteyen namaz kılsın, istemeyen kılmasın herkesin paşa gönlü bilir. ama kılana bak put varmış ne kılıyosun diyince fitne çıkıyo.

orada putlar varmış değerli insan.
bunun neresinde fitne var?
niye kılıyorsunuz demedim,haşa.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

tombik_yanak said:

estağfurullah çok bilgili değilim bu konuda isteyen namaz kılsın, istemeyen kılmasın herkesin paşa gönlü bilir. ama kılana bak put varmış ne kılıyosun diyince fitne çıkıyo.

orada putlar varmış değerli insan.
bunun neresinde fitne var?
niye kılıyorsunuz demedim,haşa.

tamam ben yanlış rage e girdim o zaman eheh
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

2 milyara yakın Müslüman,namaz kılacakları zaman Putların korunduğu Kabe'ye secde edince ne oluyor?Ya da nasıl oluyor?Ne bu?Ya da puta secde etmeye kızan değerli Muhammed,Kabe'ye yani putların korunduğu yere neden secde ettiriyor ümmetini?

AKP anıtkebiri cami yapmış sonra darbe olmuş anıtkabir yine anıtkabir olmuş. Sonra laikÇİler ziyarete gidince dinCilerin lolol cumhuriyetÇiler irtica yuvasını ziyarete gidiyorlar demesi gibi birşeye benzemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...