Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Smartphone tavsiye

kozalak

Öne çıkan mesajlar

evet turkcell olsa daha iyi olurdu pek bilmiyorum vodafoneu bakalım böyle giderse wildfire s alıcam dayanıklı birşeye benziyor.ROM larla falan özelleştirilebilmeside bir artısı yinede biraz araştırıcam.Bir vodafonda 24 ay boyunca mı ödemek zorundasın bu telefonun taksitini yoksa 200 lira başta verip sonra geri kalanını aylara bölme gibi birşey varmı?
Ek:http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Ideos-X5-Kampanyasi.aspx birde bunu buldum çok daha iyi diyolar wildfire s ten bilen varmıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

bugün vodafone a gittim,baktım kampanyalara,telefonlarıda inceledim biraz,
wildfire s alayım diyodum,çok küçük geldi,
hd ye baktım eşşek kadar geldi,
desire s boyutu tam istediğim gibi ama 49*24 ay taahhüt olayı var,ilk 12 ayı karttan çekiyolarmış,yani 588 lira,geri kalanıda faturaya yansıtılacak şekilde ödeniyormuş.sizde değer mi?

tavsiye edermisiniz desire s i
Sosyal ağlarda paylaş

bende baktım özellikleri güzelde,elime küçük geldi bu wilfire s.o yüzden diğerini beğendim.

ya zaten,eleman hd çok büyük dedi,ne kadara geliyor dedim,hesapladı etti,sonra desire s i kampanyalı hesapladı resmen 1700 e falan geliyor,yani hd daha ucuz oldu ondan kampanyasız.

sahibinden sitesi ile ilgili bişey sorayım o zaman.mesela ben gidip burdan alsam,çakma çıkma ihitmali varmıdır
Sosyal ağlarda paylaş

Motorola Defy türkiyeye yeni girmiş sanırım. turkcell de kampanyalı ve hb de gördüm. tam aradığım gibi bi telefona benziyor sanki ama işletim sisteminin 2.1 le gelmesi ve 2.2 ye yükseltilebilmesi hoş olmadı. 2.3 olaydı ii olurdu.

aletin özellikler baya başarılı duruyo. özellikle boyutu ufak (107x59x13) ama ekran boyutu buna rağmen çok büyük (3.7"). çözünürlük de iyi.

yalnız hb deki özellikler yanlış konulmuş. (defy+ yeni duyuruldu onun özelliklerini yazmışlar)
Sosyal ağlarda paylaş

boyut olarak biraz daha ufak desire s ten ama kalınlık olarak 2mm falan daha kalın. bir de android foroyo(2.2) ile gelmesi kötü. 2.3 e upgrade henüz yok ama ortada unofficial bi 2.3 varmış...

yalnız desire s te wi-fi sinyal problemi var(her telefonda değil galiba). death grip denen muhabbet, bi yerden tutunca wi-fi sinyali baya düşüyormuş. yoksa ben de alacaktım vazgectim.

ama dükkana gidilip elle kontrol edilip o şekilde alınabilir tabi izin verirlerse.

ahanda desire s teki death grip olayı:
http://www.youtube.com/watch?v=bKjZ8TszH8o
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu nasıl iş:

internetsiz cihaz alınır mı? wifi falan mı kullancaz?

wildfire s aliym diyorum, küçük-süper, internetsiz kullanılmaz-1gb int. vodafone ile-69 tl :/ ama cihaz muamma alice harikalar diyarı gibi,

pil süresi iyi ama 256K renk wtf? nokia 6300 da bile 16M renk var, hız lı mı nedir belli deil sakat mı? form mu tutmamış? kampa mı girmemiş?

gsmarena phonedog youtube geziyorum bu ne ya diyorm

sonra, avea incredible s var aynı paraya:/ pili az gidiomuş, death grip, tipi bi acaip, deli özellikli, video-foto süper, internetli, nal gibi büyük..

gene vodafone sensation s ne olduu belli deil, incredible s daha iyi çıkıo testlerde, o da para,10 lira ekle, nal gibi bu da.. git iphone al..:@

iphone 4gb internet miss, 100tl aylık 24 ay kelepçe!! cepte taşınmaz..

t20 var gözüme çok batıyo, allaa belasını versin kim yaptıysa:D iyi mi kötü mü biri bişi desin artık!!

ben gidiom iphone 3 alıom yeter içim şişti arkadaş, uğraşamicam kafa bu da!!
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 haftaya kadar türkiyeye alabileceğim bi telefon girmezse motorola defy de karar kılmış durumdayım.

android froyo ile geliyor ve gingerbread update i şimdilik yok belki gelebilir(ortada dolanan unofficial bi 2.3 var çünkü).

boyutlar istediğim gibi. ekranı o boyutlara göre süper (3.7" ve çözünürlük 480x854). ayrıca telefonun düşmeye suya ve toza dayanıklı olması da süper. en önemlisi düşmeye dayanıklı olması tabi gerisi çok da dert değil.

yakın zamanda alıyorum muhtemelen bu aleti :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...