Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

max.1000TL'ye cep telefonu

vexilloid

Öne çıkan mesajlar

Huawei diye bir cep telefonu var, sadece turkcell iletişim merkezlerinde satılıyor bildiğim kadarıyla. T10 ve 20yi üreten şirketmiş. Dokunmatik, android işletim sistemine sahip ve hd video kayıt özelliğide cabası. Fiyatı da 650 TL civarında birşeydi. Tam modelini öğreneyim paylaşırım.
Sosyal ağlarda paylaş

sağdan soldan smartphone fışkırırken nokia doğru düzgün akıllı telefon çıkaramadı. cıkardığı yazılımlar da kendiliğinden zıctı zaten.

eski serilere destek kesildi kesilmesine de adamların zaten doğru düzgün bir akıllı telefonu olmayınca cok büyük bir boşluk oluştu markette. Samsung ve Apple döşedi teknolojiyi doldurdular 2 sene içinde o boşluğu. Nokia'da papalara geldi.

Şimdi son 2 hamleleri var. Microsoft ile anlaşma yaptılar yazılım için. Okuduğum kadarıyla Windows P. 7 için olumlu yorumlar var ama ne kadar "olumlu" kullanmadan bilemeyiz. Almanya'da adamlar nokia-windows partisi falan yapıyormuş yakın zamanda. Bayaa görkemli olacakmış. Yani Nokia son denemelerini yapıyor. Windows phone 7 tutmassa son olarak kendi yazılımlarını deneyecekler (onu da yedekte tutuyorlarmış) ama Windows Phone 7'nin faillemesi halinde Samsung, Apple, HTC silecek nokia'yı piyasadan büyük olasılıkla.

Avrupa'nın özellikle son 40 yılda tüketim toplumu haline gelmesiyle lükslerine çok daha fazla önem verir oldu. Akıllı telefonlar lüks değil standart olmaya başladı neredeyse. Geçenlerde babama klasik bir telefon bakıyordum, yeni telefonların yarısı akıllı telefon ki fiyatları da gayet uygun. Dokunmatik telefonlar falan standart oluyor artık.

Burada Apple'a ne kadar teşekkür etsek az.
Sosyal ağlarda paylaş

hatice var arkadaşımda da gayet memnun da çok büyük ya hani iphone 4'ten falan da büyük modeli ne bilmiyorum ama güzel telefon

bu aralar blackberry curve'e sardım turkcell'de de kampanya varmış aylık 45 liraya 12 ay boyunca sana gelir mi bilmiyorum da bi bak istersen

ha bi de söylendi mi bilmiyorum da nokia alma asdfuıshg e72 kullanıyorum ilk başlarda iyiydi de şimdi harbi kötü ya en basitinden tuşlarına basa basa beyaz olan tuş takımı şimdi renk attı siyahlaştı bi garip bişey oldu renk menk kalmadı, symbian'a destek vermemeleri de cabası zaten
Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

blackberry de ciddi bi düşüş içerisinde. zaten apple bi iki gün önce geçti rim i akıllı telefonda.

olabilitesi yüksek zaten insanların genelde blackberry'i seçmelerinin büyük nedeni bbm olması yoksa başka ahım şahım bişeyi yok param yetse iphone 4 alırım dicem onu da almam ekim'de 5 geliyormuş gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

snarveien said:

kozalak said:

blackberry de ciddi bi düşüş içerisinde. zaten apple bi iki gün önce geçti rim i akıllı telefonda.

olabilitesi yüksek zaten insanların genelde blackberry'i seçmelerinin büyük nedeni bbm olması yoksa başka ahım şahım bişeyi yok param yetse iphone 4 alırım dicem onu da almam ekim'de 5 geliyormuş gerek yok

ingiltere'de benim cevremdekilerin 3'te biri blackberry almıştı sırf bbm için. ben de almayı düşündüm de 3 senede bir telefon değişen biri olarak alacaksam para bayıp 3-4 sene idare edecek kaliteli şey alıyorum. ingiltere'de ucuzdu blackberry'ler. Türkiye'yi bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...