Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mouse & mouse pad vol342

Ren

Öne çıkan mesajlar

Roccat markasının mouselar nasıldır beyler? Eller ufak g300 mesela çok memnundum ama arıza çıkarmaya başladı logitech garantisi ilgilenmiyor bir daha asla logitech kullanmam herhalde, yeni aldığım g930 u da satıp sennheiser kulaklık alıcam,neyse.

Roccatlara bakıyorum amazonda fiyatlar güzel gözüküyor yorumlar da iyi buraya da sorayım dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Roccat iyi. ama tr da distrübitör kim, arızada ne yapıosun bilmiyorum şu an.

ben eksenden roccat kone almıştım. bozuldu (double tap sol button), götürdüm tamir ettiler. sonra yine bozuldu (aynı sorun),

yurt dışına e-mail atıp sordum, adam "tamir ney lan biz yenisini veriyoruz direk nasıl tamir etmişler ki?" dedi

Hatta;

"Hello,

it looks correctly. Im not sure why it doesn't work.
ROCCAT products are not being repaired in general. Usually the articles are simply being exchanged for new ones. I cannot imagine why a shop would attempt to repair it themselves, or how."

sonra baktık o ara tr dist olan adamların anlaşma bitmiş, adam sağolsun xtd yolladı bana 1 seferlik kendi yetkisiyle vs. çünkü burada bana yardımcı olacak birini bulamadıydı

3 senedir de tık demedi maşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

G300: Height:37 mm or 1.40 inches Width:72 mm or 2.80 inches Depth:115 mm or 4.50 inchesWeight:82 g or 2.89 ounce

Kullandim ben bunu da sanirim ya, cok uzun diil ama hafifti, biraz topluydu govdesi.

Senin elin oyle kucuk mucuk diil, bu sana tam oluyorsa her turlu mouse'u kullanirsin standart boydaki.

Deathadder olabilir veya Sensei+hard surface. Roccatlari kullanmadim yorum yapamiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...