Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Restoran yetkilisi siparisinizin yolda ve size ulasmak üzere oldugu bilgisini verdi.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

restoranda bahşiş bırakırım o da garsonun servisinden memnun kalırsam, kibarca davranıp yüzünden gülümsemesini eksik etmezse vs.

yok bide egilip kulak memeni yalasin. yok daha neler. belki adamin günü kötü gecti. moraller bozuk. senin verecegin bahsisle mutlu olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

BabacumMostors said:

restoranda bahşiş bırakırım o da garsonun servisinden memnun kalırsam, kibarca davranıp yüzünden gülümsemesini eksik etmezse vs.

yok bide egilip kulak memeni yalasin. yok daha neler. belki adamin günü kötü gecti. moraller bozuk. senin verecegin bahsisle mutlu olacak.

ben anlamam, ben çalıştığım zaman kimse bana acımadı iki dakika depoda soluklanayım diyordum hostes içeri girip "ildeniz lobiyi bok götürüyor koş!" diyordu.. bok götürüyor dediği de dışarıda 12 masa var iki tanesinde 2 şer tane tepsi duruyor

10 saat çalışıp da 8 saat parası aldığımda neredeydi o bahşişler?

ben de o yollardan geçtim, oloması gereken nedir ne değildir bilirim. hizmet sektörü bu kötü bir günün olması gibi bir hakkın yok, benim de olmadı ahmetin de olmadı mervenin de olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

ben geçen gece 2'ye 5 kala istedim dominostan bişiler

10 dk içinde yemek sepeti görevlisi aradı

dedi yemeğiniz gelemiyor adamlar fırın temizliğine erken başladığı için yemeğiniz hazırlanamıyor
iyi dedim ben de napalım

tabi aynı restorandan yakın vakitte 2 siparişim daha varmış. Bastım hepsine 2'yi, acımadım>:D<

bu arada bence gayet iyi çalışıyor yemeksepeti müşteri hattı.
Sosyal ağlarda paylaş

tabii şunu da göz ardı etmemeliyiz ki kenar mahallede esnaf lokantasında komilik yapıyorsan güleç yüzlü olmana gerek yok zaten öyle bir beklenti de yok

ama ben güzel ve düzgün bir yere yemeğe gittiğimde bir tabak yemeğe dünyanın parasını vereceksem düzgün ve güler yüzlü hizmet almayı da beklerim
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

ya abi size şey oluyor mu dominostan sipariş verince kart geçemiyor adamlar. gelen post makineleri tırt mıdır nedir, okumuyor kartı.

gerçi geçen nakit verelim dedik onu da bozamadılar. fsdf. bir tek o gün kart geçebildik.

bizi mi kekliyorlar lan yoksa nakit verelim diye.

dominos'a çok sipariş veririm. bugüne kadar hiç öyle bişi olmadı. istersem nakit istersem kredi kartıyla ödeyim hiç sorun yaşamadım. hatta geçen gün paketi getiren elemana bahşiş verdim almadı adam. daha önce görmemiştim hiç onu. patronun oğlu mudur nedir? sdfsdf saati ayakkabıları falan baya şıktı hani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...