Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diyarbakır'da uyuşturucu operasyonundan dönen askere pusu:5 asker yaralı

cetintas

Öne çıkan mesajlar

Bölgeden her gün şehit-yaralı haberi gelmeye devam ediyor.

Biz hala "Fenerbahçe düşecek mi,kalacak mı?
Amy Winehouse öldü,tüh ya,yazık oldu.
Norveçli adam da ne manyakmış abi ya..."
3 ana başlığını izliyor ve okuyoruz.

Uyumaya devam Türkiyem.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18338279.asp?gid=381
Sosyal ağlarda paylaş

Apo'nun hükümet ile yaptığı görüşmelerde:

"TSK bölgeden derhal çekilsin dediğini...
Bunun kabul edildiğini iddia ettiğini...
Son günlerde hükümet ve tabii ki yandaş medyanın-ülen polis gelsin,bitirir abi bu terörü- şeklindeki çıkışlarının da esasen bir taşla iki kuş vurmak olduğunu yani hem Apo'nun istediğini yerine getirip TSK'yı bölgeden çıkartmış olacağını ve hem de ilk etapta 20 bin kişilik polis özel harekat timi(ağır silahlarla donatılmış,100% hükümete bağlı alternatif ordu)kuracağını..."

okudunuz-duydunuz mu?
Size bir şey ifade ediyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Cidden yalnız. Nedensiz yere bütün komutanlar hapiste. Bazı terfiler bölümlerinde kıdemli subay kalmadığı için yakın bölümlerden kişilere yaptırılacak duruma geldi. 7/24 askerleri zan altında bırakacak yayınlar yapan yayın organları ve kurumlar var. Sonra terör nasıl yükselişe geçti diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

NolaxThensbane ve Nutellayerim...
Aynı düşünceleri paylaştığım insanların olması güzel.

abi burda akp nin terör politikasını savunmayının bi manası yok

cünkü ;

secim öncesi istikrar sürsün vs. diye pkk ile,öcalan ile masaya oturan akp,arka planda ne anlasmalar yapıldı kim bilir ve bu halk ulan secim öncesi 6 aylık dönemde hic bir terör sorunu yok secimden sonra ulan niye patlak veriyor acaba diye dusunmuyor,geliyor bir de akp nin terörle mücadele politikasını savunuyor,koyun sürüsü
Sosyal ağlarda paylaş

İyi güzelde koyun sürüsü yüzünden mecburi askerlikte ölen garibanlar ne olacak?

İyice bok çıktı arkadaş bu olayın hele bu aralar günde 3-5tane şehit haberi geliyor ne haberciler açıklama yapıyor ne tsk ne hükümet sonra çıkıyor bdp biz bağımsızlığımızı ilan ettik biz vergi vermicez diyor bunu slav ülkelerinde bile yapsan adamlar ehh diyip faşizme bağlarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkını helal etmeyen tek şehit annesi benim dershanedeki biyoloji hocamdı. Onu görünce çok içim burkulmuştu çocuğu abdde bilgisayar müh okumuş burada askerliğe geliyor sen karakolda kal diyorlar operasyona gidiyorlar sonra teröristler karakolu basıyor giriyorlar içeri çocuğun ölüsü geliyor bursaya annesi hakkımı helal etmiyorum hesap soracam dedikçe asker hükümet tarafı ağzını kapatmak için yarışıyorlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Bölgeden her gün şehit-yaralı haberi gelmeye devam ediyor.

Biz hala "Fenerbahçe düşecek mi,kalacak mı?
Amy Winehouse öldü,tüh ya,yazık oldu.
Norveçli adam da ne manyakmış abi ya..."
3 ana başlığını izliyor ve okuyoruz.

Uyumaya devam Türkiyem. Profesyonel askerliğe geçmemeye devam Türkiyem

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18338279.asp?gid=381

fixed it for you
Sosyal ağlarda paylaş

tarla var, clone trooper yetistirir gibi prof asker yetistirip yollicaz, nede olsa clone olsunler, etik oalrak bir sorunu yok

maas vermicez
olunce ailesine tazminat odemiycez
geride insanlar birakmiycak
devlet o aileye sonsuza dek vergilerle ve dul/yetim maasi odemek zorunda kalmiycak 1500 lira civari

hatta yeniceri usulune geri donelim, evlenme yasagi koyalim direk prof askerlere, 40-50 yasina kadar connon fodder gibi takilsin, sonra emekli olunca alet hala calisiyorsa aile kursun

hatta ciftlikler kuralim, kurtaji ve dogum kontrolu illegal yapalim, cocuk basina douran annelere 5.000 lira verelim cocukalrini devlete evrsinler, asker oalrak yetistirelim bebeklikten

masa basindan tv ve oyunlardan izlenenle develt yonetmek super birsey lan, cok seviyorum bu isi <3 <3 <3

1500 sayfa "neden butun dunya bana karsi" diey manifestoda yazip kendimizi diger insanalrin ustune yerlestirirsek tamdir direk (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

abi ne dese haklı kadın,yeri gelir askerligi de tartışırız gerekli mi gereksiz mi veya "her türk asker doğar","vatan sana canım feda","vatan sagolsun" gibi safsataları

Kusura bakmayın abi devletini milletini sevmek bu şekilde salakça ölmekse ben sevmiyorum kimseyi.Komutanların siyasilerin benim olmayan hataları yüzünden bizim gibiler ölüyor.Adam hayvan gibi okumuş etmiş uğraşmış didinmiş,anası babası desen keza öyle hayatlarını vermişler.Kör kurşuna gidiyor adam.Yetti artık,ula vicdanı retçiler şu gerekçelerle gelseler haklılar yani.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

"nutella yerim" said:

abi ne dese haklı kadın,yeri gelir askerligi de tartışırız gerekli mi gereksiz mi veya "her türk asker doğar","vatan sana canım feda","vatan sagolsun" gibi safsataları

Kusura bakmayın abi devletini milletini sevmek bu şekilde salakça ölmekse ben sevmiyorum kimseyi.Komutanların siyasilerin benim olmayan hataları yüzünden bizim gibiler ölüyor.Adam hayvan gibi okumuş etmiş uğraşmış didinmiş,anası babası desen keza öyle hayatlarını vermişler.Kör kurşuna gidiyor adam.Yetti artık,ula vicdanı retçiler şu gerekçelerle gelseler haklılar yani.

safsata dedim dikkat edersen ben de
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ben ölmek istemiyorum viktor. Ama o parayı alıp ölmeyi de göze alacak bi sürü insan var. Buyursunlar ölsünler. /care

olmeden gittin geldin lan iste aglama asfdadf

o parayida senin cebinden cikartacaklar, her ay aldigin maasin %50 si yerine direkt ve dolayli vergilerle %55 ini birakicaksin canim bitanem caliskan devletime

hayir zaten yapilicak bu, prof askerligi gectim herifler polis ozel tim ifilan kurup gonderme pesinde, 97 den beri suren bi surec bu zaten, adam bulamiyorlar uzman kadrosuna, hayvan gibi issizlik var ama kimse gitmiyor o paraya

komik olan terorun hortladigindan beri acilan her threade insanalrin profesyonel gelsin diye yazmasi, bir klise oldu artik

haber sitelerinde yorum yazan adamlardan bi farkimiz olsun bari ama iste forum bilgi payalsimindan cok birseyleri ispatlama ile ego tatmini icin kullanilinca boyle les oluyor tipki haber siteleri gibi

nick olarak adini soyadini kullanan vatandaslar eksikti bi oda tamamlandi <3 <3 <3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...