Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oslo'da patlama

logtrig

Öne çıkan mesajlar

siyonistsin abi o zaman bu kadar basit
"Siyonizm, Filistin'de Yahudiler için yeniden bir vatan kurulmasına destek veren uluslararası Yahudi siyasi hareketi. "

nasi ülkücüler Turan diyor millet gülüyor siyonism de o
ismi daha karizma sadece
https://tr.wikipedia.org/wiki/Siyonizm
ben daha duymadım yahudi israil olmasın,biz iyiyiz,filistinliler ölüyor yazık dediğini,hepsi siyonist.
anarşist / komunist / pacifist / hippie diyeceğimiz akımların çoğunu yahudiler yaptı,bu bilinen bi gerçek.
Sosyal ağlarda paylaş

olunuyor abi goysanda oluyorsun
ashkenazi akrabalar var bizim uzaktan,düğünleri güzel oluyor ekmekli falan
hepsi şerefsiz ama o ayrı
dönebiliyorsunda yahudiliğe,sünnet olucan,tevrattan bölümler ezberleyip yaşlılar konseyinde okuyacan (quiz gibi) , yıkama tarzı bişey var,sonrada kurban kesiyon tam yahudi oluyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

doxylamine said:

amma komunistin dötü acımış vah vah :D
siyonist le yauhdi aynıdır. ikiside kendini diğer ırklardan üstün görür. bu kadar basit. israilin varlığı destekleyen herkes siyonisttir,ve buda bütün yahudileri kapsar

Yahudilik hakkında pek birşey bilmiyorsun üzgünüm, Ortodox Yahudiler'e göre Yahudiler ancak mesih geldiğinde kendi ülkelerine sahip olacaktır ve bu olay gerçekleşmeden kurulacak bir İsrail devleti onlara göre dine başkaldırı

Al adam Filistinliler'le beraber taş atıyo İsrail askerlerine:

Ne oldu aynıydı hani bütün Yahudiler? Büyüseler bile bi halt olmazdı hani? Filistin'li çocuğa silah doğrultan İsrail askerinden bi farkın yok, Yahudi çocuklarına silah doğrultuyosun sen de.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
doxylamine said:
anarşi manarşi artislik karı kız götürmede 1 numaralar ama bi faaliyetlerini görmedim,anca gaste dağıtırlar millette tip tip bakar.

Ya, herkes bunu diyor. Ben niye anarşiklikten karı götüremedim hiç? Benim ne eksiğim var!!!

Bu arada anarşist adamın faaliyeti olmaz tabii, adam otoriteye karşı, niye sana kendi otoritesini empoze etmeye çalışsın? Olsa olsa bir anlatır niye öyle düşündüğünü, dinlemezsen üstelemez, gerisini de umursamaz. Zor iştir anarşist olmaz, idealist olman gerek, bina bombalaman değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sosyalizmin her türüne karşı ben de nefret seviyesinde duygular beslerim, ama sosyalist düşmanlığından ırkçılığa ya da yahudi düşmanlığına nasıl geçtiğini anlamadım. İnan bak, Marx musevi bile olsa adamın museviliği benim müslümanlığım kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

doxylamine said:

mehdi gelmeden önce hazırlık yapıyorlar,ve toprakları alıyorlar.olay o zaten. o dediğin istisna,%99.9 israili destekler.ermeni soykırımı olmadı diyen ermeni de var,zenci olupta beyaz olanda var(albino)..

Kıvır kıvır, önce hepsi aynıydı şimdi 99.9% oluverdiler, albino zenci ile aynı oldu frekansları (Zenciler albinoların en sık görüldüğü ırktır bu arada, özellikle Uganda ve Zambia'da çok yüksek oranda mevcutlar). Adamlar kurdu ülkeyi ya daha ne hazırlığı? Aç youtube'u şu keywordleri gir "jew rabbi support palestine" ya da "antizionist jew" falan, çok merak ediyorum önce 100% olan iddian yüzde kaça gerileyecek bu sefer. Teen hevesinle agresif araştırmalar yapıp kendi mantalitene uyan tüm kaynakları absorb ede ede oluşturduğun dağarcığınla bilgi sahibi sanıyosun kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim dediklerimden nasıl bütün Yahudiler'in Ortodox olduğu gibi bir anlam çıkıyor? Bir ideoloji ve davranış biçimini bütün bir etnisiteye mal etme budalalığına karşı yazılmış mesajlardan nasıl bunu çıkardın çok merak ediyorum. Algın başka türlüsünü anlamıyor sanırım, ya bütün Yahudiler siyonist ya hiçbiri, ya bütün Kürtler PKK karşıtı ya hepsi sempatizan.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Madem israil'i istemiyo bu ortodoxlar peki neden %25i israilli, anlamadım ._.

Kimi kafatasçı Türkler'in İslamcı kimi anti-İslamcı olması gibi kişiden kişiye değişiyor lakin İsrail'in mesih ile beraber kurulacağı Ortodox Yahudi inancından gelen birşey. Ayrıca adam İsrail'de doğduysa yapacak çok bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...