Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayağı kırılan var mı?

SekerPembe

Öne çıkan mesajlar

Sol ayağım kırıldı benim problem yok alçıdan sonra kapı gibi oluyorsun platinlik bir durum yaşamazsan.Tek çatlakdan bashediyorum tabi bir arkadaşımın 4 yerinden kırıldı platin taktılar gidiyordu ayağı az kala..Kırılış şeklinin ve kaç yerinden kırıldığı çok önemli.

Yaşda önemli bir yerden sonra toparlamıyor vucud eskisi gibi kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

sol ayak bilegimin butun kemiklerini kirmistim kikirdaklar da kopmustu bu arada.
6 7 saat ameliyat surmustu
yaklasik 1 ay sonra ufaktan toparlamisti, 2. ayin sonunda rahat rahat ustune basabiliyordum.

3. ayda dikisler alinmisti

4. ayda ufak antremanlara basladim

5. ayda artik kosuyordum

6. ayda olimpiyatlarda madalya aldim.
Sosyal ağlarda paylaş

benim tarak kemiğim su savaşında çatlamıştı küçükken. tam haziran başlarıydı yaza yeni girmiştik. 2,3-3 ay alçıda kalsın demişti doktor. o yaz ancak bahçede kola cips yemek için evden çıkabildim. bütün arkadaşlarım saklambaç oynarken ben onları izledim. atari falan oynadım. pek iyi bir yaz değildi.

aklıma fırat budacının kazalardan prim yapan çocuklarla ilgili yazısı geldi şimdi. yalnızca alçıya imza attırırken ehehe hadi atın bakalım diye havalara girdim sonrası hiç umduğum gibi değildi.

bu da böyle bir anımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

benim tarak kemiğim su savaşında çatlamıştı küçükken. tam haziran başlarıydı yaza yeni girmiştik. 2,3-3 ay alçıda kalsın demişti doktor. o yaz ancak bahçede kola cips yemek için evden çıkabildim. bütün arkadaşlarım saklambaç oynarken ben onları izledim. atari falan oynadım. pek iyi bir yaz değildi.

aklıma fırat budacının kazalardan prim yapan çocuklarla ilgili yazısı geldi şimdi. yalnızca alçıya imza attırırken ehehe hadi atın bakalım diye havalara girdim sonrası hiç umduğum gibi değildi.

bu da böyle bir anımdır.

Bu tarz kırıklarda en fazla 6 hafta alçı uygulanıyor diye biliyorum.Senin doktor ilgincmiş
Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

sol ayak bilegimin butun kemiklerini kirmistim kikirdaklar da kopmustu bu arada.
6 7 saat ameliyat surmustu
yaklasik 1 ay sonra ufaktan toparlamisti, 2. ayin sonunda rahat rahat ustune basabiliyordum.

3. ayda dikisler alinmisti

4. ayda ufak antremanlara basladim

5. ayda artik kosuyordum

6. ayda olimpiyatlarda madalya aldim.

Sen ciddi misin?Nasıl bu kadar kırık bir ayda toparlanır cok sasırdım.ben boşuna yatmıyım en ii si artık o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...