Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayağı kırılan var mı?

SekerPembe

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle geçmiş olsun, ocak ayında sol serçe parmağımı beton ile demir arasına sıkıştırıp hem ezdim, hem 3 yerinden yarıldı hemde kemik ucu parçalandı alçı yapamadılar ama yaklaşık bir ay atelde durdu. O sırada kemik kırılma oranları ve yaklaşık iyileşme süreleri resmini bulmuştum buyur;

Sosyal ağlarda paylaş

valla alçıdayken başlarda ağrı olur, 5-10 gün sonra yerini kaşıntıya bırakır. zaten senin yapabilceğin pek bi olay yok. alçıyı erken terkedip yürümeye kasma, yanlış kaynarsa postüral bozukluktan dolayı denge mekanizmanda çok büyük sıkıntılar yaşayabilirsin. o da tekrar ameliyatla aynı kemiği kırıp tekrar düzgün kaynatarak düzeltiliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

valla alçıdayken başlarda ağrı olur, 5-10 gün sonra yerini kaşıntıya bırakır. zaten senin yapabilceğin pek bi olay yok. alçıyı erken terkedip yürümeye kasma, yanlış kaynarsa postüral bozukluktan dolayı denge mekanizmanda çok büyük sıkıntılar yaşayabilirsin. o da tekrar ameliyatla aynı kemiği kırıp tekrar düzgün kaynatarak düzeltiliyor :)

tşk ederim de benim ki kaşınmıyo hiç 10 günü gecti.sadece bi acı var nedenini bilmediğim ağrı da deil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...