Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saga of Ryzom

Sylian

Öne çıkan mesajlar

Yeni bir mmorpg,open betasi henüz basladi katilmak icin tıklayin
oyunun clienti
cd-key

İlk baslarda cocuk oyunu gibi gözüksede cok güzel bir crafting ve combat sistemi var...En begendim özelligi ise playerlarin öykünün akisini degistirebilmesi(Tamamen organik bir dünyadasiniz =P)

[Bu mesaj Sylian tarafından 25 Nisan 2004 11:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayda, ben de sırf FilePlanet Subscribers olanlara dl şansı verdiler die gıcık olmuştum. Bi de burdaki dosya boyutu FilePlanet'tekinden farklı?
Not: Siz gene de FilePlanet'ten indirin[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

been there done that

boşverin zaman kaybı zaten[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
beta client tekrar download için açılmış fileplanet'ta
open beta olduğu için isteyen indirip deneyebilir sanırım

Richard Garriot (a.k.a. Lord British) yani UO'nun babasının büyük rolü olan oyunun çıkış tarihi Eylül 2004[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

dizaynsal olarak hiç açmadı beni
richard garriot falan filan okuduk ettik heyecanlandık yandaki ssleri görünce direk fosss oldu.sanırım doğu pazarı hedef kitle olarak görülmüş, ona göre yapılmış.[signature][hline]Prawler, 29 Ağustos 2004 20:17 tarihinde demiş ki:
Bu konuda diyecek birşeyim kalmadı
Yapacak birşey de..
Tek gecelik ilişkilerin adamı olacam sanırım sadece
Sosyal ağlarda paylaş

ilginç bir oyun
bugün bitti DL, ancak girebildim, biraz kafam karıştı skill ve meslek sisteminde ama yavaş yavaş çözülüyor, biraz çocuk oyunu gibi geliyor görüntülerine bakarsanız ama fena değil yani uzaktan 8/10 yakından 5/10 falan...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

oynayan varsa bilmediklerimizi soralım ^_-
baydı beni bi süre sonra ama belki oynayan birileri daha varsa birlikte zevkli olabilir...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
BlackRose, 31 Ağustos 2004 17:37 tarihinde demiş ki:
beta client tekrar download için açılmış fileplanet'ta
open beta olduğu için isteyen indirip deneyebilir sanırım

Richard Garriot (a.k.a. Lord British) yani UO'nun babasının büyük rolü olan oyunun çıkış tarihi Eylül 2004

yanlış bilgi vermişim
Richard Garriot'un dahil olduğu oyun SoR değil, Tabula Rasa
böyle bir hatayı yaptığım için kendimden utanıyorum[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

evet valla ben de sırf o adam için alacaktım ama hem girip gördüm pek beğenmedim hem de tabula rasa'yı beklicem :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

tam olarak 1.17 gb
ondan önce wow indirdim 2.2 gb
sonra neocron2 indirdim 1.5 gb (bunu tam 2.5 kere indirdim hata verdi çünkü)
:D[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...