Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaprak seven kelebek

forgiver

Öne çıkan mesajlar

adamın anlatış tarzından ötürü ister kafadan sallıyor olsun isterse gerçek olsun,okutturuyor eleman.adam normalde askerlik muhabbetlerini anlatmayacaktıda incidekiler anlat diyince iş uzadı.ama gerçi 6 sene kadarını anlattı şimdiye kadar.son 2 seneyi anlatır yavaş yavaş.1 aya bitirir büyük ihtimalle.

ama cidden 3 günde bi kere yazması sinir ediyor insanı.
Sosyal ağlarda paylaş

lan yine en heyecanlı yerinde bıraktı yaa.

ben de üstteki spoyla benzer düşünüyorum. fakat

lan olm adam şu an 29 yaşında değil mi? e kız da bi o kadar var. bu zamana kadar evlenmemeleri tuhaf geldi bana. bitse de rahata ersek diycem ama biraz boktan bitecekmiş gibi geliyo bana.

ya ebrunun bu yazılanlardan haberi var mıdır sizce?
Sosyal ağlarda paylaş

ya adam 29 yaşında da bunlar kesin ileride ayrılıcak sonrasında uzun süre tek başına mal mal takılcak,ardından şu son 1 senedir falan tekrardan devam edecekler ama ortada evlilik muhabbeti olmadan,sonuçta hikayeye başlarken 8 seneyi anlatıcam demişti,şu an 5. sene bitiyo gibi.e haliyle ne yöne gidiceği az çok belli oldu gibime geldi.

yoksa bunlar hem evli,hem de ara sıra ebru geliyo,üstüne üstlük kelebek akşamları hiç yok,gece 4te eve geliyo,5te part atıcam diye uğraşıyo.böyle evlilik mi olur allasen :D ebruda bunları bilmiyodur herhalde,ebruya hem küfrediyo bazı yerlerde,hem ilişkilerinin her detayını anlatıyo.ordan bi arıza çıkar.

bi diğer saçma gelen şeyde ulen alanyada kaç tane adı ebru olup ankarada o yıllarda mimarlık okuyup,babasının 2 tane oteli olan insan olacak.illaki bunlardan birisinin arkadaşlarıda duymuştur bu hikayeyi sağdan soldan,şimdiye deşifre olmaları lazımdı.bu muhabbet yüzündende uydurma bi hikaye olduğunu düşünüyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...