Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Max 1500TL'ye laptop?

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Bu o Dell ile Acer'ların kalite aynı. Acer kalitesiz diyen bazıları var ama inanma. Onlar genelde o dediğim iki-üç kötü seriden birine denk gelenler. Dikkatli alırsan Acer'lar 10 yıl sorunsuz çalışacak makineler.

i7 almazdım bir de ben olsam. Hem pil ömründen çok kayıp, hem ısınma dert. Öyle çok büyük fark yok ama Dell Inspiron gibi ya da Acer'lar gibi aletlerle tercih edilmemeli bence. Üst seviye bir Dell ya da Apple, Sony filan alıyorsan mükemmel ama notebook pazarının iyi çalışan ama bir Bentley gibi olmayan markalarıyla tercih etme bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Aldığın makinedeki ekran kartında T&L özelliğinin olmasına özellikle dikkat et.

Asus K52J aldım, GeForce 310M ekran kartı var, her şey süper ama T&L olmadığından her oyunda suydu, ottu, böcekti, kaplamalardı illa ki bir şeyler tırtlıyor. (Tabii oyun oynayacaksan)

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

Ben şuradan karşılaştırıyorum laptop ekran kartlarını, ctrl+f 'le aratırsan bulursun zaten direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke bende packard bell alıcaktım çok hoşuma gitmişti de gerge pek tavsiye etmedi almadım, yine de sana hayırlısı olsun sorunsuz çalışır inşallah.
Benim hedefim belli ya dell ya da acer artık özelliklerine göre.Diğerlerine bakmıyorum çünkü fiyat-istediğim özellikler olarak bulamıyorum uygun makina şu 2 marka harici(Bi de packard bell var).
Hiç packard bell kullanan var mı performansı nasıldır?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...