Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ragnarok Online 2

pinkporing

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...

Oyunun trailerı çıkmış.Aynı zamanda animenin trailerı olacak diyorlar bazı yerlerde.YEni anime serisi geliyormuş..;

Bu arada oyunun arayüzü , karakter tasarımları filan çok çok iyi.Tek kötü eleştiri WoW çakması olmuş oynanış aşırı derecede.İlk oyundaki gibi değilmiş öyle diyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten ilk oyunu baz alıp oynamayın.Daha fazla WoW gibi olmuş end game filan.Mekanlar , karakterler , hikaye filan gazıyla oynanır oynanırsa.Bu halide fena değil hoşuma gitti.En azından pvpyi eskisi gibi yapacaklarmış.Eski sistemler geliyor yavaş yavaş.Ama pve tamamen WoW.Hani hiçbi farkı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda end gamede tam olarak 30 class var.

Oyunda ilk önce main classlardan biriyle başlıyoruz.20 levelde 2 alt classtan birini seçmemiz gerekiyor.50 olduğumuzda ise Light - Neutral - Dark üçlüsünden birini seçip ona göre yeni bir class oluyoruz.Atıyorum Acolyte oldunuz.20 levelde Monk seçtiniz.50de Light buna gödere Light Monk oluyorsunuz.Veya Swordman olarak başladınız.20de Warrior oldunuz.50de Dark seçtiniz.Buna göre Dark Warrior oluyorsunuz.Ve seçtiğiniz bu 3 tarafa göre yeni skilleriniz geliyor.

Bu arada ilk oyundaki leveling ve end game pve hariç bütün temel fonksiyonlar duruyor.Kart sistemi , pet sistemi vs. gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda 2. classlar var.Bunlar second life style olarak geçiyor.Bunlar..;

1.Alchemist
2.Artisan
3.Chef
4.Blacksmith

Merchant yerine bunlar var.Ve siz oyundan çıktığınız zaman karakteriniz çıkmıyor.Npc'ye dönüşüp bu classlardan birine bürünüyormuş.Her birinin kendi üniforması var istediğiniz zaman görüntüsüne bürünebildiğiniz.Bu second life style sistemini pek araştırmadım o yüzden bilmiyorum.Tek bildiğim oyundan çıkınca karakterlerimizin bu classlara bürünüp oyunda npc olarak bulundukları.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...