Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quingis UO

kurtz

Öne çıkan mesajlar

said:
voic3, 28 Temmuz 2004 21:06 tarihinde demiş ki:
bounty hunting olayı açık. kişinin başına ödül koyabılıyorsunuz ve guard'a verdiğiniz kafayı ödül check'i alıyorsunuz.

http://www.runuo.com/forum/showthread.php?t=36835 ----> Bu sistemimi kullanıyorsunuz? Birde memnunmusunuz bu sistemden?[signature][hline]İnsanlar gelecek için planlar yapar , tanrı yukarıdan güler...

Krynn Online Project Owner and Core Developer
Sosyal ağlarda paylaş

evet runuo submissionsdaki bounty system uzerinde bayagi oynama yapmak zorunda kaldık cunku ordan indirdigin gibi saglam bir sekilde calismiyor bu sekilde memnunuz

Dipnot (Bivrip'e): guvenlik sistemi, young player sistemi, bir cok raid duzenegi, region ile ilgili pek cok sistem, küfür kontrol sistemi ve pek çok sistem dahil bize aittir. Bu tur konulari acmayada gerek yok sanırım oyun sunucusu icindeki ile degil oynanabilirligi, kalitesi ve staff'ı ile ön plana çıkmalıdır bizce.

[Bu mesaj ponch tarafından 29 Temmuz 2004 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NotoriuS, 30 Temmuz 2004 01:07 tarihinde demiş ki:
En güzeli saf sphere kardeşim var mı itirazı olan :)

benim var.
runuo'ya ilk başladıgımda bende öyle düşünüyordum ama artık runuo'nun tüm buglardan arındırılmış daha eğlenceli oyun sistemi kurulmuş bi emülatör oldugunu anladım..
tabii zaman zaman sphere'i de özlememek elde değil o da alışmaktan kaynaklanıyo zaten.[signature][hline] allah kahretsin kız çıkma teklifimi reddetti
toka vermedin mi kıza
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Kesinlikle katılıyorum Sphere girdiğimde sanki taş devrindeyim.Kılıç kalkan ekibi pvp si.Runuo nun crafterlığından savaşcıların pvp sine kadar en ince ayrıntıların etki etki ettiği bir sisitem.birde en güzel yanı runuo playerları daha kaliteli oluyorlar.Sphere dakilere oranla bakın herkesi bu cembere sokmuyorum.Sphere siteme herkes giriyor olduk olamdık bu tür adamalrın runuo yu çözmesi imkansız gibi bişi.Birde İmpeteus arkadsın istiaron daki gibi aylarca insanalrı oyalaması umarım tekrar etmes .o günleri daha unutmadık.ben başarılar diliyorum.ama bu server 6 aylık olamdan adımı mı atmam cünkü istiaronda yaşadıkalrımı bir ben bilirim bir de ordda oynuyan arkadaslar, emeklerimiz......aylarca hiç kisme haber verilmeden yarın acılcıak bugün acılıcak su oldu bu oldu.en sonunda forcedata nın borcdan dolayı serverın hostingi ni kestiğini öğrendik. bunlar geride kaldı ama hep kötü şeyler akılda kalıyor.İstiaron gercekten güel bir yerdi üzülmüştüm.ve günlerce yalan yanlış bilgisiz kalmaktan cok sinirlenmiştim cünkü insanalrı oyalamarına sinirlednim acık olmadılar hiç..........HErneyse başarılar dilerim.Kaybettirdiğiniz güvenitekrar kazandırırsınız umarım[signature][hline] In the End....We will remember not the words of our enemies,but the silence of our friends.
-------------------------------------------
An uncpredictable and dangereus force called as art by those who serve it.Called as power by those who try end it at their own ill
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun
online uyelik sistemi falan guzel bizde orda takılıyoruz.
Staffda super ama artık su iki save de bir takılmayı kaldırın.
Run uo ya yeni basladım bende sphere sphere diye inlerdim
ama gercekten run uo cok hosuma gitti bundan sonra
sphere donmek cok zor olur.

Run Uo Forever Savelerde takılmadıgı sürece :D

Herkese kolay gelsin..[signature][hline]:hrr: :hrr: Sen Ne İçin Hazırsan O da Senin İçin Hazırdır :hrr: :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...