Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu paradoxu cozebilene..

tafircan

Öne çıkan mesajlar

tafircan said:

hamsilipilav said:

3 tane asosyal bi halt beceremeyen baba parası yiyen dindar tip kız arkadaş bulamıyorlarmış da büyü yapmışlar hahaha gerçektir umarım bu başlık ya troll değildir.

gercek panpa,
ama asosyal degiller, baba parasi yemek denemez cunku babalarinin yaninda calisiyorlar,
ama o kadar sanssizlarki guneye inseler oteldeki ruslar yokoluyo(;

red light district falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

e aynı şeyi ben sana söyleyim o zaman.

müslüman olmak için kuranı okumuş ve anlamış, yasakladıklarını uygulayan insanlara saygım sonsuz. ama ulan anamızdan, babamızdan, çevremizden böyle gördük deyip hiç bi araştırma yapmadan, okuduğunu dahi anlamadan, sorgulamadan müslümanım diye dolanan o kadar insan tanıyorum ki ister istemez ön yargı oluyor.

11 ay beraber içip ramazanda bana içki içiyorum diye trip yapan tiplerin boku çıktı. normalde her gün selam verdiğim, bugün kandil ama neden içki alıyorsun deyip surat asan baş örtülü kasiyer ablanın boku çıktı asıl.
tabiki aynı şekilde buna da katılıyorum anlatmak istediğim buydu ateist olsun müslüman olsun herkes için geçerli
Sosyal ağlarda paylaş

trainspotting23 said:

Aluriel said:

e aynı şeyi ben sana söyleyim o zaman.

müslüman olmak için kuranı okumuş ve anlamış, yasakladıklarını uygulayan insanlara saygım sonsuz. ama ulan anamızdan, babamızdan, çevremizden böyle gördük deyip hiç bi araştırma yapmadan, okuduğunu dahi anlamadan, sorgulamadan müslümanım diye dolanan o kadar insan tanıyorum ki ister istemez ön yargı oluyor.

11 ay beraber içip ramazanda bana içki içiyorum diye trip yapan tiplerin boku çıktı. normalde her gün selam verdiğim, bugün kandil ama neden içki alıyorsun deyip surat asan baş örtülü kasiyer ablanın boku çıktı asıl.
tabiki aynı şekilde buna da katılıyorum anlatmak istediğim buydu ateist olsun müslüman olsun herkes için geçerli

her harfinin altina imzami atiyorum
bu konuda anlasabilmemize cok sevindim..
Sosyal ağlarda paylaş

tafircan said:

yani evet kiz pesinde cok kosmadiklari bi gercek,
sosyallik kiz pesinde kosmak degildir ama,
bunlara asosyal diyemeyiz ama barzo diyebiliriz(;
erkek muabbetinden hoslanan tipler, keza ben de boyleyim(;

ama bi sanssizlik da war yillarca hic mi denk gelmez

potansiyellerini kullanmayı bilmiyorlar.
facebook profillerine şu resmi koysunlar, günde 3 kızla buluşma garanti.

http://i30.photobucket.com/albums/c344/ginaly/576re43t.png
Sosyal ağlarda paylaş

tafircan said:

hamsilipilav said:

3 tane asosyal bi halt beceremeyen baba parası yiyen dindar tip kız arkadaş bulamıyorlarmış da büyü yapmışlar hahaha gerçektir umarım bu başlık ya troll değildir.

gercek panpa,
ama asosyal degiller, baba parasi yemek denemez cunku babalarinin yaninda calisiyorlar,
ama o kadar sanssizlarki guneye inseler oteldeki ruslar yokoluyo(;

asosyaller işte ya adam anlatmış yukarda. birde evet bi halt beceremeyip babalarının yanında "çalışıyorlar" işte baba parası yemek.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar o kadar kendilerini bir b*k sanmışlar ki eger biz 'zina' yapamıyorsak olay bizim igrenç aşagılık hayat formları olmamızdan degil kesin bize büyü yapıldıgındandır.

Arkadaşların senin kafa yapındansa bence bir abilerine sorsunlar anca onlar bir hatun bulur bunlara.
Sosyal ağlarda paylaş

hep söylerim kardiş, önemli olan niyet. niyet et, gerisi gelir

kız için de durum aynı. eğer sen kendini geliştirmeye veya kız bir arkadaş bulmaya niyet etmişsen, biriyle tanışırsın.

senin tanıdığın arkadaşların büyük ihtimalle kendi bilinçlerine inanmayan sadece allaha inanıp yanlış yorumlayan insanlar.

yanlış bilinen bişey de şu... iki dua okuyup sınava girdiğinde allah seni yürü ya kulum diyip birinciliğe mi yükselticek ? gökten sonya'nın (mortal kombattaki) çığlık sesleri eşliğinde altınlar mı yağacak? hayır abi, niyet edersin, bilinçlenirsin. bilinçlenme yoluna gitmeni sağlayan da düşünmendir. yaratıcı düşünme ve keşfetmenin varlığı ilahi düzenden gelir sadece, şükretmenin sebebi de budur.

yani söyle arkadaşlarına gidip kızlarla zaman geçirsinler evde yakınmak yerine niyet edip. Hatta bi ara da incil ve tevratı da okumalarını tavsiye ederim sadece kuran yerine. kilise lafını yazmışsın baya da güzel demişsin aklın da yolu gerçeğin de yolu birdir. Sorgulamak ve keşfetmek de bilinçli insanın yapacağı iştir, ateizm de geçicidir. biz de geçtik o devreden artık star warsa inanıyoruz.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...