Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teoman Düş Şarkısı ( a.k.a bu nası şarkı ?? )

bravecik

Öne çıkan mesajlar

said:
narin, 15 Haziran 2004 20:36 tarihinde demiş ki:
"hii çok ayıp napmış teoman" öle diye yaklaşan herkesin bi yabancı şarkı sözlerini düşünmeye devam ediorum ..

Abi 5 gün kaldı ama sen bence bi türkçe ye göz gezdir :P[signature][hline]MSN = [email protected][i]
Hala gülümseyebilirken o çarpık tebessümünü dudaklarından eksik etme büyücü, çünkü kayıp da düştüğün zaman, o tek, minicik hatayı yaptığın an... ellerim üzerinde olacak. Tırnaklarım tenine batacak ve ölmek için yalvaracaksın. Ama ölüm bir türlü gelmeyecek Burada bir gün asırlar sürer Raistlin Majere. Ben de her gün, seni zindanında ziyaret edeceğim, -aklının zindanında. Ve beni eğlendirmiş olduğun için, beni eğlendirmeye devam edeceksin. Hem bedenin, hem ruhun işgence görecek. Ve her günün sonunda, acıdan öleceksin. Ve her gecenin başlangıcında seni yeniden dirilteceğim. Uyuyamayacaksın, onun yerine gelecek günün beklentisiyle uyanık yatacaksın. Sabah da göreceğin ilk şey benim yüzüm olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
teomanın saç şekline bitiyorum zaten
kuaför ü kimse gidip mesleği bırakmasını teklif edicem :)
üstünede para vericem.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
RamsesII'ten abarmalar;
RamsesII, 14 Ağustos 2004 14:58 tarihinde demiş ki:

Öyle sübyan bulsam ben,var ya....
RamsesII, 18 Ağustos 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
"Bugün bacım,yarın ihtiyacım"

Sosyal ağlarda paylaş

yabancı şarkıdaki küfür ne alakadır teomanın şarkısında küfür olmasıyla anlamıyorum ? çoğu insan yabancı şarkıyı ritmleri , müziği için dinler sözüünü genelde çok fanatik demiyimde çok sevenleri bilir ki küfüründe bi anlamı olur o şarkılarda genelde (yo madafaka şarkılarından bahsetmiyorum bu tip şarkıları dinleyen adam hiç söze bakmaz işte) teomanın şarkısında hiç bi anlamı yok direk erotik olsun diye rezil bi şarkı nedir ki ?[signature][hline]Birisi bilmem kaç tarihinde demiş ki :
Paticik bana karı bul lan Allahsız !!!
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

Olurmu ya bizim kültürümüz farklı yabancıların kültürü farklı onlar şarkılarında küfür ediyor die bizde şarkılarımızda küfürmü edicez onumu demek istiosun?Madem öyle kültürümüzü kökten atalım sonrada amerikan kültürünü benimseyelim herkeş yankee olsun.LoL[signature][hline]"Ekmek bulamıyorlarsa Pasta Yesinler"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 15 Haziran 2004 04:22 tarihinde demiş ki:
sanat için sevişirim yani hiç çekinmem ben sanat dostuyum...

büyük sanat dostları
Rocco, Jenna Jameson, Gina Wild, Jhon Holmes

Cık cık cık. Hey dostum, Devon'u nası unutursun. Kadındaki sanat Etnoğrafya müzesinde bilem yok.[signature][hline] Efendiler, benim yaptıklarım için bende bir olağanüstülük aramayınız. Bendeki tek olağanüstülük Türk olarak doğmamdır.
Mustafa Kemal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...